GÜNDEMÜnlü: Devlet Bahçeli 4 bin kişiyle iftar açacak
Ünlü: Devlet Bahçeli 4 bin kişiyle iftar açacak
30.06.2016 16:41:20 Tarihinde Eklenmiştir. 

 

2 Temmuz’da MHP İl Teşkilatı’nın düzenleyeceği iftar programına gelecek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli için hazırlıklar tamamlandı. İftar programı Antikkapı Restaurant’ta 4 bin partilinin katılımıyla gerçekleştirilecek

 

Artun Umur ELMASER - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Aydın Ünlü, 2 Temmuz’da il teşkilatının düzenleyeceği iftar programına katılacak olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli için tüm hazırlıkların tamamlandığını dün il binasında düzenlemiş olduğu basın toplantısıyla duyurdu. Gerçekleşen toplantıya; Teşkilat İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ercan Bayrak, Basın İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Gürcan Kolay ile ilçe başkanları da tam katılım sağladı.

 

BİZİ MUTLU EDECEK

Sözlerine, Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen patlamada hayatını kaybeden vatandaşlara rahmet dileyerek başlayan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü,  “Sayın genel başkanımız 2 Temmuz Cumartesi akşamı iftar programına gelecek. AntikkapıRestaurant yeşil alanda 4 bin kişilik bir programla başkanımızı karşılayacağız. Bugün bu konuyu ilçe başkanlarımızla ele alarak en iyi şekilde nasıl karşılayacağımızı konuşacağız. Bu bizi heyecanlandırıyor. Bu kadar yoğun gündem içerisinde buraya gelerek bizimle görüşmesi bizi mutlu ediyor” dedi.

 

BİZİ BÖLEMEYECEKLER

Konuşmasının devamında Atatürk Havalimanı’nda yaşanan patlamaya da değinen Ünlü, “İstanbul’da yaşanan vahim terör olayını kınıyoruz. Zaten kınamaktan başka yapabileceğimiz bir şey yok. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli bugün yaşadığımız durumları bir bir anlattı ve onun anlattıklarını bugünlerde yaşıyoruz. Ama ne yaparlarsa yapsınlar bizi bölemeyecekler. Özellikle ülkücü camia var olduğu sürece bu teröristler hayallerine ulaşamayacaklar” diye konuştu.

 

OYUN BOZULACAK

Konuşmasının sonunda genel merkez tarafından tüm teşkilatlara dağıtılan “Oyun Bozulacak Neden” isimli kitapçık hakkında bilgi de veren il başkanı Ünlü,; “Bu kitapçık sadece muhaliflerle ilgili değildir. Tüm Türkiye’de kurulan tuzaklar oynanan oyunlar bozulacaktır. Bunlar anlatılıyor. Bu konuda bilgilendirme kitapçıklarını hazırladık ve bunları tüm teşkilatlarımıza dağıtacağız. Tüm ülkücülerin ne yaşadığını bilmesi gereklidir” ifadelerine yer verdi

 

 

 

Bu Haber 352 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Atık lastikler geri dönüşüme
Şeker nereden çıktı?
Bozkurt ailesinin mutlu günü
CHP Kartepe hedef koydu
Bomba yüklü araç Gebze'den gitmiş