SİVİL TOPLUMGeleceğin mimarları uzmanlarla
Geleceğin mimarları uzmanlarla
9.04.2015 19:15:00 Tarihinde Eklenmiştir. 

Kocaeli Mimarlar Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleşen Koca Sinan’ı anma etkinliğinde bu kez mimarlar ve geleceğin mimarı olan öğrenciler buluştu

 

Şive BAĞDİKEN – Tarihe damga vuran eserleriyle unutulmaz izler bırakan Mimar Sinan’ı anma etkinliklerine ev sahipliği yapan Kocaeli Mimarlar Odası, geleceğin mimarlarıyla bir araya geldi. Kocaeli Mimarlar Odası’nda düzenlenen etkinlikte oda başkanı Arsal Arısal, Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Mimarlık ve Tasarım Fakültesi eski dekanı Kamuran Öztekin, KOÜ Mimarlık ve Tasarım Kulübü öğrencileri ile ilimizin tanınmış mimarları hazır bulundu.

 

ÖĞRENCİLERE FIRSATMeslekte büyük tecrübelere sahip mimarlarla, geleceğin mimarlarının kaynaşmasının amaçlandığı etkinlikte konuşan oda başkanı Arsal Arısal, programa katkı sunan herkese teşekkürlerini sundu. Öğrenciler adına davetlilere hitap eden Doğukan Karakaş ise, bu tip buluşmalarla sağlanan etkileşimin gençlere büyük katkısı olduğunu ifade etti. Konuşmaların ardından öğrenciler ve mimarlar bol bol sohbet ederek hoşça vakit geçirdi.

 

 

Bu Haber 271 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Emlak ve Gayrimenkul liderleri ilimizde buluştu
KESK’te ilk görevden alınma
Petrolü olan dünyaya yön veriyor
  ...
Eczacılar Odası'ndan öğrencilere burs
Başarılı mimarlara Çuhadaroğlu’ndan ödül