SİVİL TOPLUMHarb-İş Sözleşme Taslağını oluşturdu
Harb-İş Sözleşme Taslağını oluşturdu
11.01.2017 10:38:47 Tarihinde Eklenmiştir. 

Kocaeli Türk Harb-İş Sendikası Gölcük Şubesi 2017 1 Mart sözleşme taslağını oluşturdu ve Danışma toplantısında Kurul üyelerine bilgilendirildi.

 

Soner GÜLEZER - Gölcük Tersane işçilerini kapsayan 2017 1 Mart sözleşme görüşmeleri başlayacak olması nedeniyle Kocaeli Türk Harb-İş Gölcük Şubesi tarafından Tersane işyerlerinde yapılan anketlerden oluşturulan taslak görüşmeleri tamamlandı.

 

İŞÇİLERE PİLAV ET VERİLDİ

Türk Harb-İş Sendikasında önceki gece sendika binasında Danışma Kurulu 2017 1 Mart Özleşme görüşmeleri başlamasıyla birlikte oluşturulan taslak hakkında bilgi toplantısı öncesinde kurul üyelerine pilav et ikramında bulundular.

 

36 MADDE DE DEĞİŞİLİK

Gölcük Tersane işçileri iş yerlerinde yapılan anketler sonucunda 36 madde de değişiklikler yapılırken 3 ilave geçici madde eklendi, Şube Başkanı Turhan Yıldız ve yönetimi sendika binasında Danışma kurulu üyeleriyle bir araya geldi ve oluşturulan sözleşme taslağı hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

 

KURUL ÜYELERİ İŞÇİLERE ANLATACAK

Önceki gece Sendika binasında Danışma Kurulu üyeleriyle bir araya gelen Sendika Başkanı Turhan Yıldız ve yönetimi oluşturulan sözleşme taslağı hakkında bilgi verirken bu taslak hakkında işçilerle paylaşılması konusunda bilgi verdi.

Bu Haber 976 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
Murat Kaplan2017-01-12 18:45:42
Sayın Başkanım yeni yılda yeni sözleşmenin tüm Harb iş çalışanlar için mükemmel olur sizi ve tüm yönetim kurulumuza başarılar dilerim
(0)
(0)
DİĞER HABERLER :
Küçükkılınç: 250 bin Balkan Türk’ü katledildi
KEMDER’de yeniden Hacıoğlu dönemi
KMO’da Halim Karabekir tek aday
Eğitimciler Halil Öğretmen için yürüdü
 Eğitim-Sen, Türk Eğitim-Sen, Eğitim-İş ve Aktif Eğitimciler Sendikası Yalova Valisi’nin hakaretlerine maruz kaldıktan sonra kalp kiriz geçirerek yaşamını ...
Derneğin sırtı yere gelmez!