KENTNuri Almaz, dünya evine girecek
Nuri Almaz, dünya evine girecek
11.01.2017 15:18:05 Tarihinde Eklenmiştir. 

 

 Kentimizin tanınmış avukatlarından Nuri Almaz, 14 Ocak Cumartesi günü saat16.30'da Yunus Emre Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek nikahla İlknur Özkan ile dünya evine girecek.

Aynı gün saat 19.00'da Antikkapı Restaurant'ta düğün yapılacak.

 Tüm eş ve dostlarını düğününe davet eden Nuri Almaz, “Düğün yerini değiştirme sürecindeki belirsizlik dostlarımızı davet etmekte gecikmelere neden oldu. Davetiyelerinizi elbette ki sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Ancak, her şeye rağmen herhangi bir dostumuzun eline davetiyemiz ulaşamaz ve "bizi neden davet etmediler" diye düşünürse lütfen bilsin ki yanımızda görmek istediğimiz dostumuz zaten kendisidir.

 Sizlere ulaşmamızda gecikmeye neden olan bu durum nedeniyle affınıza sığınır, siz değerli dostlarımızın nikahımıza ve düğünümüze teşriflerinizi dileriz” diyerek herkesi düğününde görmek istediğini ekledi. 

 

Bu Haber 516 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Telekom binası kamulaştırıldı
 Tramvay projesi kapsamında yıkılacak olan Türk Telekom binası, Büyükşehir tarafından 3 milyon 26 bin 195 TL’ye satın alındı Kocaeli Büyükşehir Beledi...
Gölcük'te yeni hastane binası yaptırılacak
Darbeyi lanetliyoruz
Şehit Mert Er son yolculuğuna uğurlandı
İZAYDAŞ, REW İstanbul’da
 İZAYDAŞ, İstanbul’da düzenlenen uluslar arası çevre buluşmasına katıldı  Türkiye’de atık yönetiminin lider kuruluşu İZAYDAŞ, uluslararası çevre buluşması ...