KENTİnşaat Mühendisleri Bilim Merkezi’nde
İnşaat Mühendisleri Bilim Merkezi’nde
1.05.2015 10:00:00 Tarihinde Eklenmiştir. 

Türkiye’nin en büyük endüstriyel dönüşüm projesi olan Kocaeli Bilim Merkezi her yaştan Kocaelilinin ilgisini çekiyor. Eski Seka Kağıt Fabrikası’nın restore edilmesi ile kurulan Kocaeli Bilim Merkezi’ni Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası yönetimi ziyaret etti.

 

YÖNETİM KURULU KATILDIKocaeli Bilim Merkezi’ne yapılan ziyarete Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Tahir Akman, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve Yönetim Kurulu ile Kızılay Kocaeli Şube Başkanı Muzaffer Şişmanoğlu katıldı.

 

DÜZENEKLERİ DENEDİLERİnşaat Mühendisleri, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına bağlı olarak hizmet veren Bilim Merkezi’ne yaptıkları ziyarette Seka Kağıt Fabrikası’nın restore edilmesi hakkında bilgi aldılar. Bilim Merkezi’ndeki düzenekleri tek tek deneyen ziyaretçiler Bilim Merkezi’nin Kocaeli için önemli bir şans olduğunu belirttiler.

Bu Haber 295 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
DOĞAN: 2017 PROJELERLE DOLU BİR YIL OLACAK
Karaosmanoğlu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde
  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a konuk olduTürk Dünyası Belediyeler Birliği ve Kocael...
İzmit Belediyesi bir ilke daha imza attı
Çocuklar sahnesiz oyun oynadı
Polisten öğrencilere e-güvenlik eğitimi
 Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, lisede öğrenim gören gençleri, sanal dünyanın tehditlerine karşı güzel bir eğitim progra...