KENTDilencilerden çıkan para kamuya geçti
Dilencilerden çıkan para kamuya geçti
19.11.2015 11:03:00 Tarihinde Eklenmiştir. 

Encümen Toplantısı’nda 28 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantısı, Genel Sekreter Doç. Dr. Tahir Büyükakın başkanlığında gerçekleştirildi. 28 gündem maddesinin görüşüldüğü encümen toplantısında, idari yaptırım cezaları, idari para cezaları kesilmesi ve kamulaştırma kararları alındı. Büyükşehir Zabıtası’nın talebiyle dilencilerinden üzerinde paralar da kamuya geçti.

 

BÜYÜKŞEHİR ENCÜMENİ CEZAYI KESTİ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Encümeni tarafından, Kocaeli Sebze Meyve Hali’nde bildirimsiz olarak mal girişi yaptığı tespit edilen 5 kişiye para cezası kesilmesi kararı verildi. Zabıta Daire Başkanlığı’nın talebiyle üzerlerinden para çıkan dilencilerin paralarının kamuya geçirilmesine karar verildi. İmar ve Şehircilik Dairesi’nin talebiyle İzmit Kabaoğlu 34 No’lu düzenleme bölgesi imar uygulaması ve Kartepe Köseköy’de askı öncesi parselasyon plan onayı kararları alındı.

 

ŞOFÖRLERE KURAL İHLALİ CEZASI

Toplu Taşıma Daire Başkanlığı tarafından yapılan denetimlerde toplu taşıma araçları şoförlerine güzergah ihlali, fazla yolcu taşıma gibi kural ihlalleri sebebiyle 100 adet idari para cezası kesilmesi kararı encümen tarafından alındı. Gebze Cumaköy’de izinsiz olarak hafriyat döktüğü tespit edilen 3 vatandaşa idari yaptırım uygulanması kararı alındı.

 

 

Bu Haber 235 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Bu etkinlik sadece bayanlara özel
Sıcaklar vatandaşı AVM’ye hapsetti
Karaosmanoğlu, otomotivcilerle buluştu
Şehir Hastanesi’nin temelleri atıldı
 Cephanelik bölgesinde yap-işlet-devret yöntemi ile ihale edilen ve 350 milyon Euro’ya mal olacak Şehir Hastanesi’nin temelleri atıldı. Hastane 25 yıllığın...
Vektör mücadelesine yeni araç
 Büyükşehir Belediyesi, ulaşılması zor olan noktalarda ilaçlama yapılması için yeni bir aracı hizmete sundu. Hem karada hem de suda hareket edebilen araç, ...