SİVİL TOPLUMMemur-Sen AK Parti ile bir araya geldi
Memur-Sen AK Parti ile bir araya geldi
28.01.2016 10:06:45 Tarihinde Eklenmiştir. 

 

 

AK Parti’nin STK buluşmaları çerçevesinde Memur-Sen’liler AK Partililerle bir araya geldi. Memur-Sen’liler kentin sorunlarının çözümü noktasında hizmet edenlere destek vereceklerini belirtti

 

Süriye ÇATAK TEK - AK Parti İl Başkanlığı tarafından 2016 yılı çalışma programı içine alınan STK buluşmaları çerçevesinde KOTO ve KSO’nun ardından İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Memur-Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları ile bir araya geldi. Şelale Cafe’de yapılan kahvaltının ardından Memur-Sen İl başkanı Mehmet Akkuş ve Konfederasyona bağlı sendikaların il başkanları taleplerini AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a iletti.

 

İKİ UÇAKLA GİDECEKLER

Toplantıda AK Partili yöneticilerin ve Memur-Sen’e bağlı sendikaların başkanlarının tanışmasından önce konuşan Memur-Sen İl Başkanı Mehmet Akkuş, “Memur-Sen olarak üyelerimizle yapılan hizmetlere nasıl katkıda bulunacağımızı konuşacağız. Ayrıca kentimizde bulunan Havaalanının daha iyi noktaya gelmesi için destek veriyoruz. Memur-Sen olarak düzenlediğimiz Umre ziyaretinde yeterli sayıya yetiştiğimizde ilk uçuşu Cengiz Topel’den yapacağız. İki uçakla buradan kutsal topraklara gitmek istiyoruz” dedi.

 

DERTLERİMİZİ PAYLAŞMAYA GELDİK

Memur-Sen ile kentte neler yapılabileceğini konuşmak ve değerlendirmek için bir araya geldiklerini belirten AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “1 Kasım seçimlerinde elde ettiğimiz başarının ardından çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Biz milletin partisiyiz. Seçim varken bir araya gelelim, seçim yokken işimize bakalım diye bir derdimiz yok. Seçim yokken de birbirimizle sohbet edip, dertlerimizi paylaşmak için çalışıyoruz. Memur-Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları ile bir yıl içinde çok yol kat ettik” dedi. 

 

 

Bu Haber 560 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Memur Sen’den 1 tır yardım
KATSİAD: Bizi KASİAD ile karıştırmayın
Kadınlar doyasıya eğlendi
Yumurtaları aynı sepete koymayacaktık
Romanlar için dev program