SİYASETCeyhan’dan 13 Mayıs mitingi seferberliği
Ceyhan’dan 13 Mayıs mitingi seferberliği
11.05.2016 11:46:40 Tarihinde Eklenmiştir. 

 

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 13 Mayıs’ta gerçekleştireceği Kocaeli programı öncesinde teşkilatlarda seferberlik ilan etti

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 13 Mayıs Cuma günü gerçekleştireceği Kocaeli Programı öncesinde tüm teşkilat mensuplarıyla yoğun mesai harcıyor. İlçelerden katılım konusunda sürekli bilgi alan Ceyhan, Dünya liderimiz, Kurucu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Kocaeli ağırlamaktan onur ve gurur duyacağız, Kocaeli Milletin adamını hasretle bekliyor, İnşallah Kocaeli’den Cumhurbaşkanımızı moralli uğurlayacağız, dedi. Pazartesi günü Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçe başkanları ile toplantı yaparak çalışmalar hakkında bilgiler alan Ceyhan, dün ise kalan 8 ilçe Başiskele, Derince, Kartepe, Körfez, Kandıra, Gölcük ve Karamürsel ilçe başkanları ile bir araya gelerek çalışmaların sıkı tutulmasını gerektiğini ifade ederek, Kocaeli yine Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gönlünde taht kuracaktır, dedi.

 

PERŞEMBE PAZAR ALANINDA İNCELEME

İlçe başkanları toplantısının ardından 7.açılış bayramının yapılacağı Perşembe Pazar alanında incelemelerde bulunan Ceyhan, yetkililerden bilgi alarak, adına yakışır bir şekilde Cuma günü Perşembe Pazar alanı bayram yerine dönüşecektir, Millet, adamıyla buluşarak hasret giderecek, yine her zaman olduğu gibi Kocaeli Perşembe Pazar alanında tarih yazacak, dedi. Ceyhan Cuma günü saat 17.30’da tüm Kocaeli halkınıbu coşku ve heyecana ortak olmaya davet etti.

 

GENÇLİK HER ZAMANKİ YERİNDE OLACAK

İlçe Teşkilatları, kadın kolları ve gençlik kolları çalışmalarını yakından takip eden Ceyhan, gençlik kolları yönetim kurulu toplantısına katılarak, gençlerin çalışmaları ve gençlerin katılımı hakkında bilgi aldı.Ceyhan,Türkiye siyasetine damga vurmuş Kocaeli gençliği her zaman güvenim tamdır,inanıyorum ki Cuma günüde Kocaeli’nin AK Gençleri mitinge damgasını vuracak, adından söz ettirecektir, bundan önce nasıl coşku ve heyecanla bir arada olduysak bundan sonrada liderimize  sonsuz destek verecek, yanında olduğumuzu göstereceğiz,Allahın izniyle  Kocaeli Gençliği Her zaman ki yerinde olacak,sizlere güveniyorum,dedi.

 

 

 

Bu Haber 658 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Referanduma hazırız
Dakikalar kaldı! Tüm gözler orada
AK Parti MYK toplantısı sona erdi!
DSP Genel Başkan adayı büyük konuştu
 DSP Genel Başkan adayı Önder Aksakal,  İl binasında yaptığı açıklamada “Büyükşehir’i almak boynumuzun borcu” dedi DSP’de olağanüstü kurultayı yaklaşı...
AK Parti MYK'sı açıklandı