SİYASETIşık: 1 Kasım’da kardeşliğe oy verin
Işık: 1 Kasım’da kardeşliğe oy verin
16.10.2015 12:06:00 Tarihinde Eklenmiştir. 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, seçim çalışmaları kapsamında Çayırova ilçesini ziyaret etti

 

Seçim çalışmaları kapsamında Çayırova ilçesinde çeşitli temaslarda bulunan Bakan Fikri Işık, vatandaşların ev ve iş yerlerini ziyaret ederek, talep ve şikayetlerini dinledi. Çayırova gezisine Belediye Başkanı Şevki Demirci’yi makamında ziyaret ederek başlayan Işık, daha sonra AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve Belediye Belediye Başkanı Demirci ile birlikte ev ve mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi. İlk olarak hac vazifesini yerine getiren iş adamı Nurettin Aslantürk’ün iş yerine giden Işık, Aslantürk’e hac ibadetinin kabul olması dileğinde bulundu. Işık, daha sonra Atatürk Mahallesi’nde Hacı İhsan Doğan’a misafir oldu, burada mahalle sakinleriyle çay sohbeti yaptı.

 

YASAKLAR TEK TEK KALDIRILDI

Bakan Işık’ın bir sonraki durağı Özgürlük Mahallesi oldu. Mahalle esnaflarından Servet Günay’ın iş yerini ziyaret eden Işık, buradaki konuşmasında “kardeşlik” mesajı verdi. AK Parti’nin özgürlükleri getirdiğini vurgulayan Işık, “AK Parti iktidarında yasaklar tek tek kaldırıldı, artık herkes özgürce etnik kimliğini söyleyebiliyor. AK Parti özgürlükleri getiren partidir, 1 Kasım’da kardeşliğe oy verin” dedi.

 

 

 

Bu Haber 248 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Meral Akşener Kocaeli’ye gelecek mi?
Erdoğan il valisiyle telekonferans bağlantısı yaptı
Adaletin İş Yüzü başlıyor!
Meral Akşener destekçileri 19 Haziran’a hazırlanıyor
CHP İl’de İcra ve SKK belirlendi
 Cengiz Sarıbay başkanlığındaki CHP Kocaeli İl Yönetim Kurulu’nda görev dağılımı gerçekleşti İcra Kurulu’nda yer alan isimler şunlar:İl Sekreteri Hüse...