GIDA KOLİSİ SATIN ALINACAKTIR

GIDA KOLİSİ SATIN ALINACAKTIRGEBZE BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ GIDA KOLİSİ MAL mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddes...

Büyütmek için resme tıklayın

GIDA KOLİSİ SATIN ALINACAKTIR

GEBZE BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

GIDA KOLİSİ MAL mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN: 2024/163384

1-İdarenin

a) AdıGEBZE BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
b) AdresiHACIHALİ MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ NO:8 41400 GEBZE/KOCAELİ
c) Telefon ve faks numarası2626420430 - 2626417801
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfasıhttps://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) AdıGIDA KOLİSİ MAL
b) Niteliği, türü ve miktarı(Pilavlık Pirinç (2 kg lık) 3.000 Adet, Makarna (500 gr lık) 12.000 Adet, Hurma (250 gr lık) 3.000 Adet, Yemek Tuzu (750 gr lık) 3.000 Adet, Toz Şeker (2 kg lık) 3.000 Adet, Cam Kavanoz Reçel (380 gr lık) 3.000 Adet olarak 17 KALEMDEN OLUŞAN GIDA KOLİSİ MAL ALIMI İŞİ
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yerMALZEMENİN TESLİM YERİ T.C. GEBZE BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL YARDI MİŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI MEVLANA MAHALLESİ ISSIKGÖL CADDESİ NO:111 - GEBZE / KOCAELİ ADRESİNDEKİ DEPOYA KOLİLER HALİNDE TESLİM EDİLECEKTİR.
ç) Süresi/teslim tarihiSözleşmenin imzalanmasına müteakip işe başlanacak olup 14 (ondört) takvim günü içerisinde gıda kolileri teslim edilecektir.
d) İşe başlama tarihisözleşme imzalandıktan sonra ilk iş günü işe başlanacaktır.

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati11.03.2024 - 11:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)GEBZE BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İHALE SERVİSİ-GÜZELLER MAHALLESİ BAHAR CADDESİ NO:1 GEBZE/KOCAELİ

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN01984696

19 Şub 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Demokrat Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Demokrat Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Demokrat Kocaeli editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Demokrat Kocaeli değil haberi geçen ajanstır.