İzmit’in yeni muhtarları

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri tamamlandı. 102 mahallesi bulunan Kocaeli İzmit’te yerel seçimlerde muhtarlar belirlendi.

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri tamamlandı. 102 mahallesi bulunan İzmit’te yerel seçimlerde muhtarlar belirlendi. Bu seçimde 46 mahallede mevcut muhtar yoluna devam ederken diğer muhtarlar ise değişti.

İZMİT MAHALLE MUHTARLARI

• Akarca: Müyesser Yılmaz
• Akçakoca: Mehmet Şahin
• Akmeşe Atatürk: Sadettin Açıkgöz
• Akmeşe Cumhuriyet: Rahim Varol
• Akpınar: Kenan Obuz
• Alikahya Atatürk: Selçuk Marul
• Alikahya Cumhuriyet: Sevgi Koyun
• Alikahya Fatih: Yunus Arıcan
• Ambarcı: Mustafa Karaboğa
• Arızlı: Ruhan Menteş
• Ayazma: Fırat Çiçek
• Balören: Ahmet Demir
• Böğürgen: irfan Doğdu
• Bulduk: Burhan Duran
• Cedit: Mehmet Nabi Keskin
• Çavuşoğlu: Salim Şener
• Çayırköy: Aşır Akbaba
• Çubuklu Osmaniye: Nurettin Güneş
• Çukurbağ: Yaşar Tüzer
• Dağköy: Özcan Özmüş
• Doğan: Sadettin Ölmez
• Durhasan: Ünal Turan
• Düğmeciler: Nusret Tezcan
• Emirhan: Turan Aslan
• Erenler: İhsan Sarı
• Eseler: Tuncay Bostan
• Fethiye: İsa Altıntaş
• Gedikli: Ercüment Esen
• Gökçeören: Mehmet Ali Kaya
• Gültepe: Yusuf Çevik
• Gülbahçe Kadriye: Ahmet Aslan
• Gündoğdu: Çetin Ersoy
• Hacı Hasan: Ömer Uzun
• Hacı Hızır: Lütfi Bodur
• Hakaniye: Nihat Sarı
• Hatip: Habibe Demiroğlu
• 28 Haziran: Mukadder Mengül
• Karaabdülbaki: Hüdayim Yıldız
• Karabaş: Arif Çelik
• Karadenizliler: Mehmet Şar
• Kaynarca: Necmi Sevilmiş
• Kocatepe: Mustafa Kabak
Körfez: Ahmet Hozar
• Kulfallı: Yüksel Oğuz
• Kuruçeşme Fatih: Musa Temel
• Alikahya Merkez: Recep Kahveci
• Nebihoca: Beytullah Tekerli
• Ortaburun: Yüksel Özcan
• Ömerağa: Adnan Ulusoy
• Sanayi: İsmail Moğultay
• Sarışeyh: Tuncay İnce
• Sekbanlı: Hakkı Öztaş
• Serdar: Ümit Yılmaz
• Sultaniye: Fikri Yıldız
• Süleymaniye: Mustafa Balkan
• Tepeköy: Celalettin İçöz
• Topçular: Nazhanım Yazar
• Turgut: Mehmet Kurt
• Yenice: İlhan Gülser
• Yeşilova: Ali Filiz
• Zeytinburnu: Cengiz Demir
• Bekirdere: Hülya Aydın
• Cumhuriyet: Aysun Güler
• Şirintepe: Aydın Doğan
• Yenişehir: Zeki Uysal
• Tepecik: Ahmet Alkan
• Kemalpaşa: Mustafa Patır
• Sepetçi: Mehmet Çetin
• Yeni Mahalle: Gökhan Leçber
• Kabaoğlu: Gökhan Köysu
• Kadıköy: Melda Okur
• Biberoğlu: Ahmet Uzun
• Hasancıklar: Zeki İlter
• Mehmet Ali Paşa: Ahmet Kayabay
• Terzibayır: Tuncay Bakırcı
• Orhan: Ümit Akyürek
• Veliahmet: Bülent Tuncel
• Yahyakaptan: Nermin Şenses
• Fevzi Çakmak: Zuhal Tırka
• Malta: Nebahat Çamkıran
• Kurtdere: Osman Fidan
• Sapakpınar: Ejder Okumuş
• Kısalar: Engin Yılmaz
• Çubuklubala: Muharrem Kaymaz
• Orhaniye: Mustafa Yokuş
• Yassıbağ: Ufuk Ataman
• Şahinler: Adem Acar
• Süverler: Neşet Akdeniz
• Çağırgan: Orhan Çakır
• Zabıtan- Ferhat Özcan
• Yenidoğan: Metin Özaydın
• Fatih: Ayla Komza
• Tüysüzler: Songül Yalçın
• Kozluk-Mehmet Kamil Atıl
• Tavşantepe: Altay Yaşa
• Kulmahmut: Fikret Urlu
• Bayraktar: İbrahim Pala
• Süverler: Neşet Akdeniz
• Arpalık İhsaniye-Hasan Erdöl
• Bağlıca: Mehmet Sağlık
• Kozluca: Mesut Karaaslan
• Güvercinlik: Enes Bin Malik Bozkurt
• Mecidiye: Fikri Turgut

04 Nis 2024 - 10:48 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Demokrat Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Demokrat Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Demokrat Kocaeli editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Demokrat Kocaeli değil haberi geçen ajanstır.