27 Ekim 2021 Çarşamba 13:08:47

Bilnet eğitim-öğretim yılına coşkulu başladı

Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü’nde yeni eğitim-öğretim yılı muhteşem bir törenle başladı. Konferans salonunda gerçekleşen törende büyük heyecan ve coşku yaşandı

Bilnet eğitim-öğretim yılına coşkulu başladı
Paylaş

İlimizin en yeni eğitim kurumu Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü’nde yeni eğitim-öğretim yılı muhteşem bir törenle başladı. Okul konferans salonunda gerçekleşen törene Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, Kampüs Müdürü Yasemin Demirkol, müdür yardımcıları, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Okulun ilk günü öğrencilerle birlikte kampüse gelen veliler kapıda öğretmenler tarafından karşılandı. Konferans salonunda gerçekleşen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Öğrencilerin şiir ve dans gösterilerinin ardından, 12. sınıf öğrencilerinden Eftal Eroğlu’nun müzik öğretmeni Cumhur Koç’la piyano ve gitar eşliğindeki mini konseri de törene katılanlara büyük coşku yaşattı.


HEPSİ AYRI BİREY

Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Müdürü Yasemin Demirkol, törende yaptığı konuşmada, “Bu yıl ilk öğrencilerimizle eğitim-öğretim yılına merhaba diyoruz. Güçlü eğitim kadromuzla birlikte en öğrencilerimiz kadar heyecanla bu başlangıcı yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kampüsümüz ana kucağından Anadolu ve Fen lislerine kadar 58 derslik ve 1400 öğrenci kapasitesinden oluşuyor. Eğitim anlayışımızda, her öğrencimizin tek bir birey olduğu gerçeğini hiçbir zaman aklımızdan çıkarmıyoruz. Bu gerçekten yola çıkarak; her bir öğrenciyi ayrı ayrı ele alıp, her birine ayrı özen ve dikkati göstereceğimizi buradan ifade etmek istiyorum. Öğrencilerimizin yalnızca akademik başarı ile sınırlı kalması yerine bütün yeteneklerini değerlendirmeyi arzuluyoruz” dedi. Tören 10.Yıl Marşı’yla son buldu.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
27 Ekim 2021 Çarşamba
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı