27 Ekim 2021 Çarşamba 14:06:04

Zeki Aygün, Bilnet’te çocukluğuna döndü

AK Parti 24, 25 ve 26. dönem milletvekili, eski MKYK üyesi Zeki Aygün önceki gün Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü’nü ziyaret etti.

Zeki Aygün, Bilnet’te çocukluğuna döndü
Paylaş

Tam donanımlı sınıfların yanında spor ve sanat dersliklerinden de etkilenen Aygün, bir ara “Bu okulu görünce insanın çocuk olası geliyor” diyerek baterinin başına geçip, ritim tuttu.


“HER ŞEY DÜŞÜNÜLMÜŞ”

İzmit Tepeköy Mahallesi’nde bu yıl eğitim-öğretime başlayan Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü’ne hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. İlimizin en yeni okulu olarak hizmete giren; anaokulundan Fen Lisesi’ne 58 derslik, farklı sayılarda kütüphane, laboratuvar, spor salonu ve görsel sanatlar bölümlerinden oluşan Bilnet’i önceki gün AK Parti 24, 25 ve 26. dönem milletvekili, eski MKYK üyesi Zeki Aygün ziyaret etti. BATERİDE RİTİM TUTTU

AK Parti eski başkanvekili Mehmet Uzunoğlu ile birlikte Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kokrkmaz’a hayırlı olsun dileklerini ileten Aygün, kampüste tam donanımlı derslik ve laboratuvarların yanında görsel sanat derslikleri ve müzik sınıflarından da etkilendiğini belirten Aygün, bir ara baterinin başına geçip ritim tuttu. Çocukluğunda bu imkanların olmadığını ifade eden Aygün, “Piyanodan, davula herşey var. Açıkçası günümüz çocukları çok şanslı, bu imkanları iyi değerlendirmeli. Benim bile çocuk olasım geldi. Böyle bir eğitim kampüsünü hayata geçiren Ali Korkmaz’ı tebrik ediyorum” dedi.


 

 

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
27 Ekim 2021 Çarşamba
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı