26 Eylül 2021 13:55:41

Yürüyüş Yolu çürüyor

İzmit Şehir Merkezinin en işlek ve hareketli caddelerinden bir tanesi olan Şahabettin Bilgisu Caddesi ve Yürüyüş Yolu üzerinde ki bozukluklar kente yakışmıyor.

Yürüyüş Yolu çürüyor
Paylaş

Arif BULUT  - Milyonlarca lira karşılığında yapılan dev projeler ve hayata geçirilmeyi bekleyen yine milyonluk vaatler arasında İzmit Şehir Merkezinin içler acısı durumu görmezden geliniyor.  Tramvay Yolu projesi kapsamında yenilenen ve arnavut taşları ile döşenen  Şahabettin Bilgisu Caddesi üzerindeki çökmeler ve bozukluklar vatandaşları rahatsız ediyor.  Şehir Merkezinin en işlek mevkilerinden bir tanesi olan Yürüyüş Yolunda ise durum daha da vahim.  Çamur ve su birikintileri ile dolu olan Yürüyüş Yolu kent merkezine yakışmayan bir görüntü içerisinde.


YAPILALI 1 YIL OLMADI


Tramvay Yolu için yapılan ve görsel anlamda kente estetik bir görünüm sağlaması amacıyla yapılan Arnavut kaldırımların daha 1 yıl olmadan çökmeler ve bozulmalara oluşmaya başladı. Zemini dayanıklı olmayan taşlar ya çöküyor yada bozularak yayalar için zor bir duruma geliyor. Kent Merkezinde yaşanan bu görsel kirlilik uzun süredir hiç kimse tarafından umursanmıyor.YÜRÜYÜŞ YOLU ÇÜRÜYOR 


İzmit Şehir Merkezinin en işlek mevkisi durumunda olan Yürüyüş Yolu ise her geçen gün çürümeye devam ediyor. Yol üzerinde ki bozukluklar ve su birikintileri, İzmit denilince ilk akla gelen yerlerin başında olan Yürüyüş Yoluna yakışmıyor. Yıllar içerisinde yol kenarlarında ki yeşilliklerin yerini ise günümüzde çamur almış durumda. Yürüyüş Yoluna çıkmak isteyenleri ise yağmurlu havalarda büyük yol kenarına biriken su birikintileri karşılıyor. 
 

 

 

 

 

 

Yorumlar
  • seko

    Sen gel birde Yenidoğan (Çetin EMEÇ )üst geçitini gör!

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
26 Eylül 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı