27 Ekim 2021 Çarşamba 11:55:32

BİLNET sınavına büyük ilgi

2019-2020 eğitim-öğretim dönemi için BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesinin “Giriş ve Bursluluk” sınavı büyük ilgi gördü. İzmit Tepeköy Mahallesi’nde bulunan Kocaeli Yerleşkesinde cumartesi günü 4, 5, 6 ve 7. sınıflara yönelik sınava 2 bin 700 öğrenci katıldı

BİLNET sınavına büyük ilgi
Paylaş

Anaokulu, ilkokul, ortaokul ile Anadolu ve Fen liselerinden oluşan, 15 bin m2 kapalı alana sahip ve 58 derslik ile 30 farklı aktivite alanı bulunan Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi, eğitim-öğretim faaliyetine geçtiğimiz yıl başladı. İlk yılı olmasına rağmen adından sıkça söz ettiren Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesinde cumartesi günü 2019-2020 öğretim dönemi için burs olanağı sağlayacak “Giriş ve Bursluluk” sınavı düzenlendi. Sınavlar dört ayrı oturumda gün boyu devam ederken öğrencilerle birlikte kampüse gelen velilere konferans salonunda rehberlik birimi tarafından eğitim-öğretim sistemindeki yenilikler ve öğrencilerle doğru iletişim konulu seminerler verildi.

 

 

ŞUBATTA LİSE SINAVI VAR


Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesinde ilk kez düzenlenen “Giriş ve Bursluluk” sınavının bu kadar büyük ilgi görmesi okul yönetimini de sevindirdi. İlk yılında 2 bin 700 öğrencinin sınava girmesinin kendileri için gurur verici olduğunu belirten Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, “Sınavımıza katılım sağlayan öğrenci sayısı bizlerin doğru yolda olduğunu bir kez daha gösterdi. Velilerimizin duyduğu güvene layık olmaya çalışacağız. Sınavda görevli öğretmen ve idarecilerimize de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. Bilnette, şubat ayında lise öğrencileri için ayrıca bursluluk sınavı olacak.

 

 

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
27 Ekim 2021 Çarşamba
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı