27 Ekim 2021 Çarşamba 13:00:57

Bilnetli öğrenciler başarıya doymuyor

Henüz ilk yılında olmasına rağmen sınavlarda büyük başarı elde eden Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi’nden 6 öğrenci Netbil Yayıncılık ve Bilfen Yayıncılık deneme sınavlarında ilk 10’a girmeyi başardı

Bilnetli öğrenciler başarıya doymuyor
Paylaş

İzmit Tepeköy Mahallesi’nde bulunan Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi, eğitim öğretim faaliyetlerine bu yıl başladı. Kocaeli’nin ilk özel fen lisesinin yer aldığı Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi’nde Anadolu Lisesi’nden ortaokula, ilkokul ve anaokuluna kadar her kademe bulunuyor. Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi’nde akademik başarının yanı sıra öğrencilerin spor ve sanat dallarında da yeteneklerini geliştirmeye odaklı bir eğitim sistemi uygulanıyor. 

 

EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR


Bu doğrultuda yerleşkede 58 dersliğin yanı sıra spor salonları, havuz, görsel sanatlar, müzik, laboratuvar ve kütüphanelerden oluşan 30 ayrı aktivite alanı yer alırken her bölümde bu derslerle ilgili deneyimli öğretmen kadrosu görev yapıyor. Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi ilk yılında deneme sınavlarında elde ettiği başarılarla hedefine emin adımlarla ilerliyor.


BAŞARILI SONUÇLAR ALIYOR


Eğitim öğretim döneminin ilk yarısı tamamlanırken bir başarı da lise öğrencilerinden geldi. Türkiye genelinde düzenlenen ve binlerce öğrencinin katıldığı Netbil Yayıncılık ve Bilfen Yayıncılık deneme sınavlarında Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi’nden 6 öğrenci ilk 10’a girdi. Dereceye giren 9. sınıf öğrencileri Işıl Oruç ve Tuna Başyiğit, 10. sınıf öğrencisi Mert Işık ve 12.sınıf öğrencileri Şule Süngü, Hacer Ulaş ve Efe Sarı’ya okul konferans salonunda düzenlenen törenle başarı belgeleri verildi.

 

 

 

 

 

 

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
27 Ekim 2021 Çarşamba
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı