26 Eylül 2021 12:43:45

Genç İzmitliler kitap bağışladı

İlimizin en aktif sivil toplum kuruluşu olan Genç İzmitliler Platformu, Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin başlattığı kütüphane kampanyasına 250 kitap ile destek verdi.

Genç İzmitliler kitap bağışladı
Paylaş

Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 28 Temmuz 2015 yılında Hakkari/Şemdinli’de şehit düşen Piyade Uzman Çavuş  Ziya Sarpkaya adına İzmit Kaymakamlığı oluruyla başlattığı ‘Şehit Kütüphanesi’ projesine Genç İzmitliler de destek oldu. Platform üyeleri kurdukları komisyonla 250 kitap toplayarak ‘Şehit Kütüphanesi’ne destek oldu.
Başkan Vekili Yasin Şengün, Başkan Yardımcısı Erhan Uyanık, Komisyon Üyeleri Bülent Şimşek, Burcu Açıkgöz ve Taliha Gümüş’den oluşan komisyon, topladıkları tam 250 adet kitabı okula hediye etti.
Genç İzmitliler Platformu Başkan Yardımcısı Yasin Şengün, “Eğitim bir milletin en hassas temelidir. Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin başlattığı bu kampanya özellikle ‘Şehit Kütüphanesi’ olması hasebiyle desteklerin en güzelini hak ediyordu. Bizler de elimizden geldiğince yardımda bulunduk. Amacımız hem katkı sağlamak hem de örnek olmaktır. Bu anlamlı projeler vicdanlarımızın hala diri olduğunun ispatıdır” dedi.
Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Vekili Selman Çoban da Genç İzmitliler Platformu’na projeye verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
26 Eylül 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı