27 Ekim 2021 Çarşamba 11:52:07

Bilnet'te heyecan dolu bir turnuva

Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi, öğretim yılının ikinci dönemine hızlı başladı. İki gün süren satranç turnuvasına 192 sporcu katılırken, toplamda 576 maç yapıldı

Bilnet'te heyecan dolu bir turnuva
Paylaş

İzmit Tepeköy Mahallesi’nde 58 derslikli ve görsel sanatlar, müzik, spor, özel çalışma alanları gibi 30 ayrı aktivite alanı bulunan ilimizin en yeni özel okullarından Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi, öğretim yılının ikinci dönemine hızlı başladı. Geçen hafta sonu Bilnet’te iki gün süren satranç turnuvası düzenlendi. Türkiye Satranç Federasyonu ile birlikte gerçekleştiren turnuvada 8 yaş altı, 10 yaş altı ve 14 yaş altı olmak üzere 3 ayrı kategoride, il genelinde Ulusal Kuvvet Puanı en yüksek 192 sporcu mücadele etti. Maçlar 35 dakika artı 30 saniye süreli oynandı. Toplam 576 müsabaka gerçekleşti. Turnuva boyunca Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesinden 20 öğretmen ile Türkiye Satranç Federasyonundan 8 hakem görev yaptı.

 

 

ANINDA DUYURULDU
Türkiye Satranç Federasyonu bu turnuvaya özel olarak tur sonuçları ve eşleştirmeleri www.kocaeli.tsf.org.tr adresinden anlık paylaşımlarla duyurdu. Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi Müdürü Yasemin Demirkol, TSF Teknik Kurul Başkanı Aykut İlker Mete ile Kocaeli Satranç İl Temsilcisi Ahmet Açıkgöz’ün de takip ettiği turnuvada dereceye giren sporcular kupa ve madalyaların dışında özel hediyeler de kazandı. Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesinde ilk kez düzenlenen ve büyük bir başarıyla tamamlanan turnuvada dereceye giren sporculara 9 kupa ile 30 madalya verildi. Ayrıca 3 ayrı kategoride ilk 3’e giren sporculara toplam 3 bin lira değerinde hediye çeki dağıtıldı. Bu sporculara yüzde 30 ila 10 arasında değişen bursluluk imkânı da sunuldu.

 


DERECEYE GİRENLER
8 yaş altı: Enis Alparslan, Sarp Kale, Burak Ahmet Beker, Halime Erva Kurtoğlu, Mehmet Onat Demir, Mehmet Emin Erdoğan, Emir Alp Aydın, İhsan Kayra Şirin, Aras Gür, Ege Yaman Acar.
10 yaş altı: Eren Cumali Taş, Ongun Harman, Uraz Karataş, Egemen Dabakoğlu, Elif Topkaya, Yusuf Eren Melek, Furkan Güleşçe, Bedirhan Bekri, Hamit Mert Çalışkan, Ceylin Kaldırımcı.
14 yaş altı: Şiar Umut Demir, Yiğit Bayraktar, Emir Mustafa Eğerci, Ayberk Gürbüz, Alperen Kurtoğlu, Halit Aktürk, Sümeyye Uyumaz, Sinan Can Altay, Abdullah Efe Anık, Abdullah Mert Anık. 

 

 

 

 

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
27 Ekim 2021 Çarşamba
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı