27 Ekim 2021 Çarşamba 13:45:39

BİLNET’e rekor talep

2019-2020 öğretim dönemi için lisesine öğrenci kabul edecek Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi’nde rekor bir katılımla düzenlenen “Lise Giriş ve Bursluluk Sınavı”na 2 bin 700 öğrenci katıldı. Sınavda başarılı olan öğrencilere gelecek yıl kayıtlarında özel avantajlar sunulacak

BİLNET’e rekor talep
Paylaş

BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesi ilk yılına rekorlarla başladı. İzmit Tepeköy Mahallesi’nde bulunan en yeni eğitim merkezlerinden Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi’nde hafta sonu düzenlenen ve ÖSYM’nin sınav kurallarının aynen geçerli olduğu “Lise Giriş ve Bursluluk Sınavı”na 2 bin 700 öğrenci müracaat etti. Anaokulundan Fen ve Anadolu Lisesine kadar 58 derslikten oluşan ve bin 400 öğrenci kapasiteli yerleşkede 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerine yönelik yapılan sınav yoğun talep nedeniyle farklı oturumlarda yapıldı. Sınavlarda 85 öğretmen ve 20 personel görev yaparken sınav için öğrencilerle birlikte okula gelen velilere eğitim sistemindeki son değişiklikler ve okul hakkında konferans salonunda detaylı bilgilendirmeler yapıldı.

 

 

BAŞARILAR DİLEDİ
Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, ilk yılları olmasına rağmen büyük bir ilgiyle karşılaştıklarını ve okula talep olduğunu belirterek, “Bu ilgi bizleri yaptığımız işte daha çok motive ediyor, gençlerimize karşı sorumluluklarımızı artırıyor. Sınava katılan bütün öğrencilerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. Korkmaz, öğrencilerini yalnızca akademik alanda değil; müzik, sanat ve spor alanlarında da en iyi şekilde yetiştirmeyi hedeflediklerini ve bu konuda çok deneyimli ve alanlarında uzman öğretmen kadrosuna sahip olmaktan mutluluk duyduklarını da sözlerine ekledi.

 

 

 

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
27 Ekim 2021 Çarşamba
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı