26 Eylül 2021 11:52:06

Bir Adım Geri Atan Namerttir

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin Gebze’de tedavi olduktan sonra yaşadığı bir anıyı paylaşırken, “Bir adım geri adım atan namerttir” dedi

Bir Adım Geri Atan Namerttir
Paylaş

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin Gebze’de tedavi olduktan sonra yaşadığı bir anıyı paylaştı. Sosyal medyadan açıklama yağan Ünlü, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin doktorların isteğine rağmen tekerlekli sandalyeye binmediğini ifade etti. Ünlü, “Bir adım geri adım atan namerttir” dedi. 

 

ŞEREF SÖZÜ VERDİ 
Ünlü’nün paylaşımı şu şekilde: “Hastane asansöründen çıkarken uzatılan tekerlekli sandalyeyi bir tarafa bırakıp, Türk Dünyasının Lideri tekerlekli sandalye ile aracına binmez diyerek 50 küsur adımı dimdik acı çekerek yürüdünüz ya o yürüyüş MHP’nin iktidara yürüyüşüydü. O yürüyüş dünyaya baş kaldırıştı. O yürüyüş dosta düşmana biz varız yürüyüşüydü. O yürüyüş bir Türk yürüyüşüydü. O yürüyüş Bozkurt soylu lider yürüyüşüydü. Biz de Kocaeli Teşkilatları olarak sizinle aynı düşüncede ardınızda yürümeye namus ve şeref sözü veriyoruz. Davamıza ve teşkilatlarımıza sahip çıkacağımıza namus ve şeref sözü veriyoruz. Yanındayız liderim. Bir adım geri adım atan namerttir.”

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
26 Eylül 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı