29 Kasım 2020 08:42:00

Bayramda ulaşım ücretsiz

Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısında AK Parti grubunun teklifi ile bayramda 3 gün belediye otobüsleri, tramvay ve deniz taşımacılığı ücretsiz olmasına karar verilesi bekleniyor

Bayramda ulaşım ücretsiz
Paylaş

Süriye ÇATAK TEK   -Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısı bugün Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde yapılacak. Saat 15.00’te yapılacak olan toplantıda 79 gündem maddesi üzerinde görüşme yapılması bekleniyor. Büyük çoğunluğu imar konuları olan meclis toplantısında Ramazan Bayramında ulaşımın ücretsiz olması ile ilgili AK Parti grubu önerge verecek. Önergenin meclisten geçmesi ve bayram süresince 3 gün ulaşımın ücretsiz olacak. 

 

79 GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLECEK
Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın başkanlığında gerçekleştirilecek toplantıda 79 gündem maddesi üzerinde görüşme yapılacak umar komisyonundan gelen çok sayıda maddeye CHP’nin muhalefet şerhi koyması bekleniyor. CHP’nin önergesi ile gündeme alınan öğrencilerin ücretsiz taşınması gündemi de görüşülecek. Öğrencilerin ücretsiz taşınması komisyonda ret edildi ve mecliste de geçmemesi bekleniyor.

 

TRAMVAY DA ÜCRETSİZ 
Mecliste AK Parti Meclis üyelerinin önergesi ile 4-6 Haziran tarihleri arasında kutlanacak olan Ramazan bayramında ulaşımın ücretsiz olması için önerge verilecek. AK Parti adına Grup Başkanvekili Yaşar Çakmak ve Mustafa Soydabaş tarafından verilecek önerge ile belediye otobüsleri, tramvay ve deniz taşımacılığı 3 gün süreyle ücretsiz olması teklif edilecek. Teklifin meclisten geçmesi bekleniyor. Bayramda 200 ve 250 No’lu hatlar ücretsiz olmayacak. 

 

 

 

 

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
29 Kasım 2020
İmsak
06:05
Güneş
07:32
Öğle
12:49
İkindi
15:31
Akşam
17:56
Yatsı
19:17