21 Ocak 2021 Perşembe 01:29:19

Körfez’de Panayır Günleri başlıyor

Körfez Belediyesi, Körfez Ticaret Odası ve Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından Körfezde ikincisi gerçekleştirilecek olan Alışveriş Panayırı bugün kapılarını açacak

Körfez’de Panayır Günleri başlıyor
Paylaş

KURBAN BAYRAMI öncesinde 3 gün boyunca sürecek olan Alışveriş Panayırı iki farklı noktada gerçekleştirilecek. Ramazan Bayramı öncesinde sadece Tütünçiftlik Ağadere Caddesinde düzenlenen panayır bu bayram öncesi iki noktada gerçekleştirilecek. Ağadere Caddesi ile birlikte Mimar Sinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesinde de panayır günleri yapılacak ve çeşitli etkinlikler olacak.

 

SÜRPRİZ İNDİRİMLER OLACAK
Sürpriz indirimlerin çeşitli etkinliklerle süsleneceği panayır adeta bayram havasında geçecek. Panayır için ilk olarak Perşembe günü saat 14.00’te Ağadere Caddesinde açılış gerçekleştirilecek. Mimar Sinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesinde Petkim Park alanındaki panayırın açılışı ise saat 16.00’da yapılacak.Vatandaşların ve esnafın rahat edebilmesi adına Ağadere Caddesi panayır boyunca trafiğe kapalı olacak. Ayrıca Tütünçiftlik viyadük altındaki otopark panayır boyunca ücretsiz olarak hizmet verecek. Körfez Belediyesi Körfez Ticaret Odası ve Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası yetkilileri tüm Körfezlileri panayır tadındaki indirim günlerine davet etti.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
21 Ocak 2021 Perşembe
İmsak
06:44
Güneş
08:12
Öğle
13:17
İkindi
15:48
Akşam
18:11
Yatsı
19:34