15 Haziran 2021 Salı 17:00:02

Kocaelispor’a destek

Ağrı deplasmanına giden yeşil siyahlı futbolcuların son antrenmanını Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ziyaret ederek başarılar diledi

Kocaelispor’a destek
Paylaş

 

TATLI İKRAMI

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, yarın oynanacak Ağrıspor maçı için Körfez Esentepe Stadı’nda hazırlıklarını tamamlayan Kocaelispor’un son idmanını ziyaret etti. İdman öncesinde Kocaelispor Başkanvekili Bekir Halefler ve Kocaelispor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel ile sohbet eden Başkan Şener Söğüt, hazırlıklara ilgili bilgi aldı. Daha sonra futbolcularla tatlı ikram eden Başkan Şener Söğüt, yarın yeşil siyahlı futbolcuların Ağrı’dan 3 puanla döneceklerine inandığını belirtti.

 

SİZE GÜVENİYORUZ

Başkan Söğüt, “Kocaelispor başarılı günler geçiriyor ve bu bizleri mutlu ediyor. Kentin takıma sahip çıkması ve desteğini her zaman göstermesi, takımın performansını olumlu etkiliyor. Biz de Ağrı’ya deplasmanı öncesinde sizleri ziyaret edelim, moral verelim, arkanızda olduğumuzu hissedin istedik. İnanıyoruz ki bu moral ve motivasyonla şampiyonluk kupasını kaldıracağız. Sizlere güveniyoruz” ifadelerini kullandı.

 

YOLUN SONU ŞAMPİYONLUK

Başkan Vekili Bekir Halefler de Başkan Şener Söğüt’e teşekkür ederek, “Başkanımızın ziyareti hepimizi mutlu etti. Hem Şener Başkanımız hem de Büyükşehir Belediye Başkanımız sağ olsun desteklerini her zaman hissettiriyorlar. Biz de bu desteğe mahcup olmamak adına var gücümüzle çalışacağız. Yolun sonu şampiyonluk olacak. Futbolcularımız da buna inanıyor” dedi.

 

 

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
15 Haziran 2021 Salı
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı