Borcu olanların suları kesilmeyecek

Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın İSU’ya talimat verdi: “Fatura ödemediği için kimsenin suyu kesilmeyecek, suyu kesilmiş olanların da açılacak”

Borcu olanların suları kesilmeyecek
Paylaş

 

VİRÜS ÖNLEMİ

KORONA virüs önlemleri karşısında bazı belediyeler hijyeni dikkate alarak su faturası borcu olan vatandaşların sularını kesmeme kararı almıştı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi de bu yönde bir karar aldı. Fakat Kocaeli Büyükşehir, aynı zamanda fatura borcu nedeniyle suyu kesik olanların da suyunu açacak. Yani, diğer belediyelerin bir adım önüne geçti. 

 

GAZETEMİZE KONUŞTU

KONUYLA ilgili gazetemize konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, bu yönde İSU Genel Müdürlüğü’ne talimat verdiğini ifade ederek, “Yalnızca su kesintisinin önüne geçmiyoruz. Aynı zamanda fatura borcu nedeniyle suları kesik olan vatandaşlarımızın suları da İSU çalışanlarımız tarafından açılacak” şeklinde konuştu.

 

İLK ETAPTA DUYURMADIK

BAŞKAN Doç. Dr. Tahir Büyükakın, ilk etapta bu kararı kamuoyuna duyurmak istemediklerini kaydederken, “Bir rahatlama olacağını ve ödeyebilecek durumda olan vatandaşlarımızın da fatura yatırmayacakları ihtimalini düşündük. Fakat bilgi alma noktasında bize ulaşan çok kişi oldu. Biz de kararımızı açıkladık” ifadelerini kullandı. Mevlüt SOYSAL

 

Yorumlar
  • BennyReday

    Секрет евреев: Еврейские мужчины лечат простатит за 2-3 недели!
    Один раз в жизни! Раз и навсегда! Узнаем как... http://bit.ly/3bqeXp9

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Perşembe, 15 Ekim 2020
İmsak
05:13
Güneş
06:38
Öğle
12:59
İkindi
16:26
Akşam
19:10
Yatsı
20:30