26 Eylül 2021 14:03:41

Bilgi Köprüsü’nde eğitim online sistemle devam ediyor

Bilgi Köprüsü’nde eğitim online sistemle devam ediyor
Paylaş

Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumlarında etkinlikler online sistemle devam ediyor, yeni takvimler ve eğitim programları da belirleniyor.

 

İNGİLİZCE MÜZİK SAATİ
Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları, Koronavirüs salgını nedeniyle okullara ara verilmesine rağmen öğrencileriyle iletişimi hiç kesmedi. Online sistemle günlük aktivitelerin yanı sıra, anaokulunda yapılan etkinliklerin aynısını öğrencilerin evlerine taşıdı. Bu kapsamda önceki gün 3-6 yaş Kids Anaokulu İngilizce Müzik Saati düzenledi. Onur Şeyhoğlu eğitimindeki canlı yayın programında öğrenciler müzik dersi yaptı, Onur Şeyhoğlu’nun mini konseri ile eğlenceli anlar yaşadı.

 

ANNE-ÇOCUK NEFES TERAPİSİ
Çift yabancı dil eğitimli Kids Anaokulu, İngilizce Müzik Saati sonrasında bir yeni etkinlik için de hazırlık aşamasına girdi; Anne-Çocuk Nefes Terapisi. Program 9 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00’da Kids Anaokulu sosyal medya hesaplarında canlı yayına girecek. Anneler ve çocukları Seher Şenel eğitiminde hem eğlenecek, hem de doğru nefes alma tekniklerini öğrenecek.

KARİYER VE MESLEK TANITIM GÜNLERİ
Uzaktan eğitim çerçevesinde devam eden bir etkinlik de Kariyer ve Meslek Tanıtım Günleri. Üniversiteye hazırlanan öğrenciler için düzenlenen eğitim programlarından biri 6 Mayıs Çarşamba günü, saat 21.30’da tekrarlandı. Yine online yayınla gerçekleşen programda öğrencilerle buluşan isim Kalp Damar Cerrahı Doç. Dr. Ersan Özbudak oldu. Özbudak mesleği hakkında bilgiler paylaştı. Merak edilenleri cevapladı. Sınav öncesi tercihler konusunda kararsız olan öğrencilere mesleki ipuçları verdi.

 

ANNELER GÜNÜ ÖZEL PROGRAMI
Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu da Anneler Günü etkinliğine hazırlanıyor. 10 Mayıs Pazar günü özel bir kutlama programı gerçekleşecek. Ritim ve Perküsyon Eğitmeni Murat Bizel eşliğinde Montessori Anaokulu sosyal medya üzerinden olacak canlı yayın programının başlama saati 14.00 olarak açıklandı.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
26 Eylül 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı