26 Eylül 2021 13:09:48

Kazan’dan anlamlı yardım

Kazan’dan anlamlı yardım
Paylaş

İzmit Belediyesi’nin MHP’li meclis üyesi İlker Kazan Akpınar Toki Hz. Ömer Camii’nde kurulan 4-6 yaş çocuklar için Kur’an kursuna Çuvallarla oyuncak ve kıyafet toplayarak dernek başkanı Muzaffer Gümüş ve  mahalle muhtarı Erhan Aydın’a teslim etti. Teslimde konuşan Kazan, “Biz halkımıza hizmet etmek için seçildik başkaları gibi sosyal medyalarda Klavye delikanlılığı yapmıyorum, ayaklarına giderek hizmet yapıyorum yardımlarda bulunuyorum. İhtiyaç sahipleri ile Fotoğraf çektirip onları zor duruma sokmuyorum. Halkımız bizi hizmet etmemiz onlara değer vermemiz için seçti Ben 9 ışığı örnek alarak il başkanım Aydın Ünlü beyden öğrendiğim gibi Teşkilatımın bana gösterdiği teveccü ve arkamda Sağlam durması sayesinde bunları gerçekleştirebiliyorum. 

 

HEP DESTEK OLACAĞIZ
Teşkilatım kesinlikle beni ve diğer meclis üyelerimizi Sahipsiz bırakmıyor. Aydın Ünlü başkanım bizlere her toplantıda Muhtarlarımız ve Halkımızının Partili Ayrımı gözetmeksizin yanlarında olmamızı dertleri ile ilgilenmemizi çözebildiklerimizi çözmemizi Çözemediklerimizin ise kendilerine bildirmemizi söylüyor ve bizi çalışmamızı hızlandırmak için hem teşfik ediyor Hem önümüzü açıyor.Bizleride sizler benim vekilimsiniz diyerek şevklendirip onure ediyor. MHP teşkilatları olarak  Kadın, Çocuk, Engelli, Hasta vatandaşlarımız için Pozitif ayrımcılık yapıyoruz:Diğer partilerlerin
Yaptıkları bizi ilgilendirmiyor .Kırmızı çizgilerimiz hariç.Kavga İçerisinde değil onları önergelerimizle yaptıklarımızla örnek Olup çalıştırmaya halka hizmet etmeye teşfik ediyoruz” dedi.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
26 Eylül 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı