02 Mart 2021 Salı 17:07:25

'Nisan ayından itibaren 5-6 defa test yaptırdım'

Ayasofya Camisi’nin açılışına katılan 3 AK Partili vekilin koronavirüs testinin pozitif çıkmasından sonra temasta bulundukları kişilerin risk altında olduğu merak ediliyor. Testi pozitif çıkan AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen ile fotoğraf çeken AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Nisan ayından itibaren düzenli aralıklarla test yaptırdığını açıkladı.

'Nisan ayından itibaren 5-6 defa test yaptırdım'
Paylaş

Serkan ÜLDEŞ- Ayasofya Camisi'nin açılışına katılıp maskesiz olduğu anların görüntüsünü paylaşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay'ın koronavirüs testi pozitif çıktı. Daha önce açılışa katılan AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen ve Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi'nin de testleri pozitif çıkmıştı. AK Partili vekillerin fotoğraflarda başta Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş olmak üzere AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve birçok isimle yakın temasta bulunduğu görüldü.

 

SAĞLIK DURUMUM GAYET İYİ

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, "Değerli hemşehrilerim, düzenli olarak yaptığımız testlerimiz negatif çıkmıştı. Ancak dün yaptırdığımız testimizin sonucu pozitif çıkmıştır. Şu anda evimde dinlenmekteyim ve hamd olsun sağlık durumum gayet iyi. Dualarınızı esirgemeyiniz" dedi.  

 

5-6 DEFA TEST YAPTIRDIM

Kamuoyunda tartışmaya neden olan fotoğrafta yer alan AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’in herhangi bir test yaptırıp yaptırmadığı ise merak edildi. Konu ile ilgili olarak Şeker, “Koronavirüs testi yaptırdım, bir problem yok. 28 Temmuz’da test yaptırdım ve şuanda kadar herhangi bir sıkıntı yok. Düzenli aralıklarla test yaptırıyoruz, Nisan ayından itibaren 5-6 defa test yaptırmışımdır” ifadelerine yer verdi.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
02 Mart 2021 Salı
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı