27 Şubat 2021 Cumartesi 06:30:55

Kocaeli en çok konuşan onuncu il oldu

Vodafone, Kurban Bayramı’nda müşterilerine kesintisiz iletişim ayrıcalığı yaşattı. Mobil internet kullanımı geçen yıla göre yüzde 19 arttı. Kocaeli, bayramda en çok konuşan onuncu il oldu

Kocaeli en çok konuşan onuncu il oldu
Paylaş

TÜRKİYE’NİN dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, salgın tedbirleri kapsamında kontrollü sosyal hayat kurallarına uygun olarak kutlanan Kurban Bayramı’nda müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam etti. Türkiye genelinde 23.6 milyon mobil abonesi bulunan Vodafone’un bayram süresince gerçekleşen GSM trafiğine ilişkin verileri açıklandı.

 

 

KOCAELİ İLK 10’DA

Buna göre Vodafone’lular arife günü ve bayramı kapsayan toplam 5 günde yaklaşık 1.1 milyar dakika konuştu, 187 milyon SMS attı ve 25 milyon GB mobil internet kullandı. Kurban Bayramı’nda özgürce ve doyasıya iletişim kurmanın keyfini yaşayan Vodafone’luların mobil internet kullanımı geçen yıla göre yüzde 19 arttı. Kocaeli, bayramda en çok konuşan onuncu il oldu.

 

 

BAYRAM BOYUNCA KULLANILDI

Vodafone’lular bayram boyunca Türkiye’nin dört bir yanında yaşayan sevdikleriyle bol bol konuştu, mesajlaştı ve veri alışverişinde bulundu. Buna göre, bayram süresince en çok konuşan 10 il sırasıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Şanlıurfa, Antalya, Konya, Adana, Samsun ve Kocaeli olurken, en çok SMS gönderen iller sırasıyla İstanbul, Ankara, Şanlıurfa, İzmir, Bursa, Konya, Samsun, Antalya, Adana ve Van olarak gerçekleşti. En çok mobil internet kullanan iller ise İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Şanlıurfa, Balıkesir, Muğla ve Samsun şeklinde sıralandı.

 

 

EN ÇOK ALMANYA ARANDI

Yurtdışındaki tanıdıklarıyla da bayramlaşmayı ihmal etmeyen Vodafone müşterilerinin en çok aradığı ülkeler sırasıyla Almanya, Kıbrıs, Afganistan, Mısır, Fransa, Hollanda, İngiltere, İrlanda, Yunanistan ve Belçika olurken, en çok SMS gönderilen ülkeler Kıbrıs, İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri, Avusturya, Rusya, Türkmenistan ve Belçika olarak sıralandı.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
27 Şubat 2021 Cumartesi
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı