Ünlü'den önemli açıklamalar

Ünlü'den önemli açıklamalar
Paylaş

Esra KORKUSUZ- MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi anlayan bir yönetim kuracaklarını söylerken, şöyle konuştu:

 

Pandemi kurallarının en üst safhada olduğu kongre gerçekleştireceğiz ama bizim içimizdekilerin, içerdekilerin anlayacağı yakın bir temas olacak. Yapımızı değiştirmeyeceğiz. Yapım tecrübeli, il yöneticilerim, ilçe başkanlarım tecrübeli. Siyasetçi okuldan yetişmiyor. Biz çekirdekten yetiştirdik o arkadaşlarımızı. Bazen laf yediler ama her görev yerine gidip MHP’yi anlattılar. Listede çok ufak değişiklikler olacak. Popüler bir isim var mı, yok. Hepsi ülkücü. Değişen isimler de mevcut yapıya ayak uyduracaklar.

 

ELEKTE KALANLAR BİZİZ

 

4 vali ve birçok il başkanıyla çalıştım. 2 dönemimde, 4 adaylı kongrelerim oldu. Ancak, MHP 1 Kasım değişim süreci denilen süreçte zor bir sınav verdi. İçimizden bir parti çıktı. Kalanlar biziz, sınavı geçenler, elekte kalanlar biziz. Sınavı geçmiş, Devlet Bahçeli’yi anlayan, partisine sahip çıkmış bir insanla, partiye hiç uğramamış pikniklere gitmiş biri aynı olamaz. Seçim zamanı geldiğinde, demokratik hakkım sandığa ben de gireceğim, aday olacağım demek olmaz. Çünkü MHP, etiket olma yeri değil, zıplama tahtası değil. Artist olmak isteyen film platosuna gitsin. Lüks ofislerdeki koltuklarda kimse MHP’yi anlatamaz. Benim gibi kendini yetiştiren insanlara ihtiyaç var partimizde. Davaya sahip çıkmak budur.”

Yorumlar
  • İZMİTLİ41

    TOPLUM EĞİTİMSİZ OLURSA BU VE BUNUN GİBİ ABSURT BİRÇOK OLAYLARI GÖREBİLİRSİNİZ ŞAŞIRDIMMI ASLA

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Perşembe, 15 Ekim 2020
İmsak
05:13
Güneş
06:38
Öğle
12:59
İkindi
16:26
Akşam
19:10
Yatsı
20:30