İYİ Parti İzmit'ten itfaiyecilere ziyaret

İYİ Parti İzmit'ten itfaiyecilere ziyaret
Paylaş

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, İlçe Teşkilat Başkanı Sinan Yıldız, İlçe Muhasibi Salim Yaşar, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erol Derin ve İlçe yöneticileri İtfaiyecilik Haftası dolayısıyla Yahyakaptan İtfaiye Grubunu ziyaret ettiler.

 

İtfaiyecilere baklava ikram eden Başkan Pelin Coştur Filiz, itfaiyecilerden mesleklerinin incelikleri ve zorlukları ve hakkında bilgi aldı. Daha sonra itfaiyeci eşliğinde hidrolik merdiveni kullanarak 40 metre yükseğe çıkan Pelin Başkan keyifli anlar yaşadı.

 

Pelin Coştur Filiz yaptığı açıklamada "İtfaiye Teşkilatı; 306 yıl önce Dergah-ı Ali Tulumbacı Ocağı olarak başlayıp Cumhuriyet dönemiyle birlikte İtfaiye Teşkilatı olarak devam eden güzide bir kurumumuzdur. Yangın gibi en çaresiz olduğumuz durumlarda can güvenliğimiz için hayati öneme sahip olan İtfaiyecilik kutsal mesleklerden biridir.

 

Yaz kış, gece gündüz demeden, canlı yaşamını güvence altına almak için fedakârca çalışan gurur duyduğumuz İtfaiye Teşkilatımızın İtfaiyecilik Haftasını kutladık.  6 ayda 1500 yangın ve kurtarma faaliyeti gösteren İtfaiyecilerimiz kurtardıkları hayvanlarla yemeklerini paylaşıp onların bakımlarını da sağlıyorlar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum ve teşkilatım adına gurur duyuyorum" dedi.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Perşembe, 15 Ekim 2020
İmsak
05:13
Güneş
06:38
Öğle
12:59
İkindi
16:26
Akşam
19:10
Yatsı
20:30