MHP’li Omurca’ya kutlama ziyareti

AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan ile belediye başkanı Zeki Aygün, MHP’de yeniden ilçe başkanı seçilen Zeki Omurca ve yönetimine kutlama ziyaretinde bulundu

MHP’li Omurca’ya kutlama ziyareti
Paylaş

DERİNCE Belediye Başkanı Zeki Aygün ve AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul ile yeniden MHP Derince İlçe Başkanı seçilen Zeki Omurca ile yönetimine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

 

HALKIN SESİ OLACAĞIZ

Buluşma sırasında AK Parti ve MHP’li yöneticiler, Cumhur İttifakı’nın yeni dönemle birlikte Derince için daha çok ortak çalışmalarda bulunacağı, saha çalışmalarını artırarak büyüyen ve gelişen ilçelerinde halkın yanında olup, sorunlara birebir müdahale edip vatandaşlarımızın sesi olunacağı ve birliktelik mesajı verildi.

 

KEYİFLİ BİR SOHBET

Ardından, oluşan yeni kurmay ekibini tanıtan MHP’li ilçe başkanı Zeki Omurca, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Derince’nin faydasına olacak her türlü hizmet için hazır olduklarını belirtti. İlçe başkanı Zeki Omurca, gerçekleşen keyifli sohbetin ardından, ziyaretleri dolayısıyla AK Partili yöneticilere teşekkür etti.

 

 

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Perşembe, 15 Ekim 2020
İmsak
05:13
Güneş
06:38
Öğle
12:59
İkindi
16:26
Akşam
19:10
Yatsı
20:30