Korkaklara yer yok

Manisa’da alınan farklı mağlubiyet sonrasında Hodri Meydan Taraftarlar Derneği tarafından yapılan açıklamada “Kimse Kocaelispor’dan büyük ve bir adım önde değildir. Bu şehirde korkaklara ve inanmayanlara yer yok” ifadeleri kullanıldı

Korkaklara yer yok
Paylaş

SAHİPSİZ BIRAKMADIK

Manisa’da alınan farklı mağlubiyet sonrasında Hodri Meydan Taraftarlar Derneği’nden yapılan açıklamada "Değerli kamuoyu, büyük Kocaelispor taraftarı ; 11 yıldır bugünlerin hayali ile yaşadık bu şehrin çocuklarına ve tüm Türkiye’ye Kocaelispor ruhunun ne demek olduğunu görebilsinler diye türlü türlü entrikalarla mücadele ettik. Ne takımı sahipsiz bıraktık, ne de armayı sattık. Ne siyasete alet olduk, ne de kişisel menfaat için Kocaelisporlu olduk. Her zaman ve her yerde dik durduk. Kocaelispor ruhunu hiç bir kuruma, hiç bir ideolojiye, hiç bir siyasi zihniyete teslim etmedik, etmeye çalışanları da yine bu şehrin çocukları olarak, arma uğruna tarihe gömdük. Başarılı olanı alkışladık, omuz verdik, destek olanı da her zaman takdir ettik. Tüm futbolcularımızı arma uğruna baş tacı yaptık” ifadeleri kullanıldı.

 

Farklı mağlubiyet sonrasında yapılan açıklamanın devamında “Gelinen bu noktada Kocaelispor’umuz için, Kocaelispor ruhuna, şehrin kültürüne, İzmit aidiyet duygusuna ve geçmişten ders çıkarma düşüncesi ile, acilen bu duygulara dönüldüğünde başarının geleceğine her zaman inandık ve bulunduğumuz her platformda bu düşünceyi savunduk. Bu düşünce haricinde hiç bir zihniyetin başarılı olabileceğine inanmadık. Bu saatten sonra almış olduğumuz mağlubiyetin bize ders niteliğinde olmasını, önümüzdeki hafta Çorum maçında ve diğer müsabakalarda Kocaelispor ruhuna yakışacak şekilde mücadele edilmesini istiyoruz. Aksi takdirde hiç bir mazerete bakılmaksızın ve hiç bir zihniyetten çekinmeksizin geçmişte olduğu gibi arma uğruna bu şehrin çocukları hak edene hakkını, hak etmeyene de tepkisini en ağır şekilde gösterecektir. Kocaelispor’umuzun gerçek sahibi her zaman taraftardır, kimse Kocaelispor’dan büyük ve bir adım önde değildir. Bu şehirde korkaklara ve inanmayanlara yer yok” ifadelerine yer verildi.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Perşembe, 15 Ekim 2020
İmsak
05:13
Güneş
06:38
Öğle
12:59
İkindi
16:26
Akşam
19:10
Yatsı
20:30