Brunga Tesisleri’nde iyileştirme yapılacak

Kocaelispor’un çalışmalarını sürdürdüğü Alpaslan Türkeş Spor Kompleksi’nde incelemelerde bulunan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt yenileme çalışmalarının yapılacağı spor kompleksini inceledi

Brunga Tesisleri’nde iyileştirme yapılacak
Paylaş

 

TRİBÜNLER YENİLENECEK

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kocaelispor’un çalışmalarını sürdürdüğü Alpaslan Türkeş Spor Kompleksi’nde incelemelerde bulundu. Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Denli ile birlikte ilk olarak Kocaelispor’a tahsis edilen Brunga Tesisleri yanındaki açık ve kapalı saha ile seyirci tribünlerinde yapılacak olan çalışmalarla ilgili yerinde görerek yapılacak çalışmalarla ilgili olarak talimatlar verdi.

 

BİNLERCE ÇOCUĞA EĞİTİM

Körfez’de tesisleşme adına hedefe uygun adımlar atacaklarını belirten Başkan Şener Söğüt, “Mevcut spor tesislerimizi modernize ederek geleceğimiz dediğimiz çocuklarımız için kullanıma daha uygun hale getirirken, yeni tesisleri de ilçemize kazandıracağız. Spor akademilerimizde binlerce öğrencimize spor kültürünü aşılıyoruz. 15 farklı branşta yaptığımız eğitimler için ilçemize yeni spor tesisleri kazandırmak adına da çalışma yapıyoruz” dedi.

 

BU ŞEHRİN MAYASINDA VAR

Başkan Şener Söğüt, “Bu şehrin mayasında olan spor kültürü var. Şehrimizde spor alanlarını arttırmak, gençlerimizin spora teşvik edilmesini sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Güney Mahallesi’nde kapalı spor salonunu hayata geçireceğiz. Bunun dışında ilçemiz genelinde spor tesislerini de tek tek hayata geçireceğiz. Projelerimizin altlığını hazırladık, gerekli adımları atarak hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Perşembe, 15 Ekim 2020
İmsak
05:13
Güneş
06:38
Öğle
12:59
İkindi
16:26
Akşam
19:10
Yatsı
20:30