Başkanlar Kartepe’de sahayı çıktı

Kartepe Spor Kulüpler Birliği Şirinsulhiye çim halı sahasında amatör spor kulüp başkanları ve yöneticilerini bir araya getirdi

Başkanlar Kartepe’de sahayı çıktı
Paylaş

BÜYÜK İLGİ VARDI

Kartepe Kulüpler Birliği Başkanı Mevlüt Ağra ve yönetim kurulu tarafından Şirinsulhiyespor Kulüp Başkanı Hasan Cebeci’nin ev sahipliğinde düzenlenen birlik ve beraberlik futbol turnuvasında Kartepe amatör spor kulüpleri Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri bu güzel organizasyonda bir araya geldi. Bu organizasyonda KASKF Başkanı Murat Aydın, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanı Şemsettin Yıldırım ve Levent Atalı hazır bulundu.

HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER

Şirinsulhiye çim halı sahasında bir araya gelen Kartepe amatör spor kulüp Başkanları ve yöneticilerini Kocaeli ve çevre beldelerden birçok başkan ve yönetici takılarak oynanan özel maçı pür dikkat tekip ettiği turnuvadaherkes hünerlerini gösterdi.  Maç bitiminde Şirinspor Başkanı Hasan Cebeci, tüm katılımcılara özel ikramlarda bulundu. KASKF Başkanı Murat Aydın, “Kartepe futbolla yatıp kalkan bir ilçemizdir.Buda bizi mutlu ediyor. Kartepe sporun merkezi”dedi.


BİRLİK VE BERABERLİK
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Daire başkanı Şemsettin Yıldırım “Çok güzel bir birlik ve beraberliğin sağlandığı bu organizasyonlar devamlı yapılması gerekir. Bugün için emekleri geçen herkese teşekkür ediyorum. Böyle birlik ve beraberliği amaçlayan programların her hafta yapılmasını isterim”dedi. İlimizin sporuna büyük katkıları olan Levent Atalı “Bugün çok güzel bir gün yaşadık. Bundan sonra her hafta Kartepe’de bunun gibi güzel organiszasyonlar yapılması gerekir”dedi.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Perşembe, 15 Ekim 2020
İmsak
05:13
Güneş
06:38
Öğle
12:59
İkindi
16:26
Akşam
19:10
Yatsı
20:30