27 Kasım 2020 Cuma 23:04:03

Ünlü; İnce başarılı olacaktır

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Eğer CHP genel merkezi şu an uyguladığı politika devam ederse. Muharrem İnce başarılı çıkacaktır” dedi

Ünlü;  İnce başarılı olacaktır
Paylaş

Boran KAYALAR- MHP İl Başkanı Aydın Ünlü basın mensuplarıyla tramvay kafede bir araya geldi. Ünlü, kent gündemine dair açıklamalarda bulundu. Programda Basın ve Yayından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Vedat Kuru’da yer aldı. Kent siyasetine değinen İl Başkanı Aydın Ünlü, “Hürriyet seçilmiş bir belediye başkanı. İl başkanı olarak saygı duyuyorum. Kendisine uyarılarım oldu. Yanındaki danışmanlarını değiştirsin. Eğer böyle giderse hata yaparsın diye uyarmıştım. CHP’nin sosyal demokrat işsiz gençlerini işe al. Tabanını küstürme dedim O yine kendi bildiğini yaptı” dedi

CHP BÖYLE DEVAM EDERSE İNCE BAŞARILI OLUR

Büyükşehir Belediyesi’nin Martı projesi hakkında görüş bildiren Ünlü,” Marka bir proje. Üretici ve sahibi İzmitli. Yerli bir proje. Biraz fiyatı ucuz olsa daha etkili olacak ama. Kocaeli’de herkese kısa mesafeli yolculuklarında Martı kullanmasını öneriyorum” dedi. Muharrem İnce’nin Memleket Hareketi’ne değinen Ünlü, “CHP kendi iç problemini yaşayan bir siyasi parti. CHP’nin yörüngesinden ayrılması adına Muharrem İnce’nin çıkışı bir araştırmadır. Eğer CHP genel merkezi şu an uyguladığı politika devam ederse. Muharrem İnce başarılı çıkacaktır. CHP, devleti desteleyen düşüncesini ortaya çıkarmadığı sürece Muharrem İnce başarılı çıkacaktır. Kocaeli’de destekleyeni çoktur” dedi.

GENÇLERİ İŞE AL

CHP’nin içinde yaşanan sıkıntılara değinen Başkan Aydın Ünlü şu ifadelere yer verdi: “Gürsel Tekin boşuna İzmit’e gelmedi. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve İlçe başkanı Hakan Çakar’ ı barıştırmaya geldi. Hürriyet seçilmiş bir belediye başkanı. İl başkanı olarak saygı duyuyorum. Kendisine uyarılarım oldu. Yanındaki danışmanlarını değiştirsin. Eğer böyle giderse hata yaparsın diye uyarmıştım. CHP’nin sosyal demokrat işsiz gençlerini işe al. Tabanını küstürme dedim. O yine kendi bildiğini yaptı. Azerbaycan bayrağını belediye binasına ters astı. O şekil asılan bayrak savaştayız mesajı veriyor. Bayrağı astığı günün gecesi, caz konseri verildi. Bize göre samimiyetsizliktir.

SAHADA OLAN BAŞKANLAR KAZANANACAK

İzmit belediyesinin kente yararlı projeler yapmadığının altını çizen Başkan Ünlü, “Bugün Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 67 projesi var. Büyükşehir olmazsa İzmit ne yapacak diye düşünüyorum. Tahir Büyükakın’ı bir kenara bırakarak diğer belediye başkanlarını eleştiriyorum. Belediyecilik sadece makamda vatandaşa randevu vermek değil. Sahada belediye başkanlığı yapmaktır. Büyükşehir Belediye Başkanının çalışması tüm ilçe belediye başkanlarına örnektir. Koltuğunda oturan bürokrat, daire başkanı, müdür devri bitti. Saha da olan belediye başkanı kazanan olacaktır” ifadelerini kullandı. 

Yorumlar
  • Mehmet paşa

    Aydın Ünlü yürüyüş yolunda biraz da Muammer beyi sırtında taşıyacak herhalde.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
27 Kasım 2020 Cuma
İmsak
06:05
Güneş
07:32
Öğle
12:49
İkindi
15:31
Akşam
17:56
Yatsı
19:17