27 Kasım 2020 Cuma 23:12:59

Baba oğul 8 saat arayla öldü

Kocaeli Körfez İlçesinde oturan Akar ailesi, 8 saat ara ile çifte acı yaşadı. Covid-19 testi pozitif çıkan ve hayatını kaybeden Rahmi Akar(73)toprağa verildiği esnada, karantina altında olan oğlu Mahir Akar(57)’da yaşamını kaybetti.

Baba oğul 8 saat arayla öldü
Paylaş

 

 

Abbas ÇAKAR - Edinilen bilgi ve iddialara göre; Körfez İlçesi Hacı Osman Mahallesi’nde oturan ve mahallenin bakkal amcası olarak tanınan Rahmi Akar (73)  ve eşi Meliha akar rahatsızlandı.  Yakınlarının haber vermesi üzerine, 112 ekipleri gelerek rahatsızlanan Akar çiftini Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Burada yapılan muayene ve test sonrasında çiftin Covid-19 testi pozitif çıktı.  Yaşlı çift tedavi altına alınırken,   aile yakınları da birbiri ardına rahatsızlandı. Yapılan testlerde çiftin oğlu Mahir Akar, eşi ve 2 çocuğunun da testi pozitif çıktı. 

 

BABASINDAN 8 SAAT SONRA

 Rahmi Akar ile eşi Meliha Akar’ın tedavileri hastanede,  Mahir Akar, eşi ve çocuklarının ise tedavisi evde devam ediyordu.  Rahmi Akar Salı günü sabah saatlerinde yaşamını yitirdi.  Rahmi Akar’ın cenazesi, ikndi namazı sonrası Körfez Hacı Osman Camiinde kaldırıldığı esnada,  evde tedavi gören ve karantinada olduğu için cenazeye katılamayan oğlu Mahir Akar’da rahatsızlandı.  Babası toprağa verildiği esnada rahatsızlanan oğlu Mahir Akar’da, babasından sadece 8 saat sonra hayatını kaybetti. Baba ve oğlun 8 saat ara ile hayatını kaybetmesi Akar ailesini ve yakınlarını yasa boğdu.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
27 Kasım 2020 Cuma
İmsak
06:05
Güneş
07:32
Öğle
12:49
İkindi
15:31
Akşam
17:56
Yatsı
19:17