27 Kasım 2020 Cuma 23:21:27

İki ilçede istifa sekiz ilçede yeni başkan

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Nur Yeşildal ve AK Parti Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin istifa ederken Gebze, Kandıra, Gölcük, Dilovası, Derince, Darıca, Çayırova ve Başiskele ilçelerinde yeni başkanlar belirlendi.

İki ilçede istifa sekiz ilçede yeni başkan
Paylaş

Atakan KIZILKAYA- AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Nur Yeşildal ve AK Parti Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin istifa ederken Gebze, Kandıra, Gölcük, Dilovası, Derince, Darıca, Çayırova ve Başiskele ilçelerinde yeni İlçe Kadın Kollar Başkanları belli oldu.

“TEŞEKKÜR EDERİM”

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Nur Yeşildal görevinden istifasını sosyal medya hesabından duyurdu. Yeşildal açıklamasında, “İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevinden ayrılıyorum. Bundan sonra Kutlu davamıza gönülden hizmet etmeye devam edeceğim. Bu süreçte birlikte çalıştığım büyüklerime ve yol arkadaşlarıma teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

 

 

“İLKELERE BAĞLI SİYASET YAPMAYA GAYRET ETTİM”

Ardından AK Parti Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin de istifasını sosyal medya üzerinden şu ifadeleri kullanarak duyurdu; “AK Partide ilk görev aldığım günden bugüne kadar olan süre içerisinde, milletime ve partimin ilkelerine bağlı siyaset yapmaya gayret ettim. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde Tüm kardeşlerimize ulaşabilmek ve partimizin bayrağını daha da yukarıda dalgalandırabilmek için gayretle çalışmaya özen gösterdim. Bulunduğum tüm görevlerde önce Allah rızasını sonra da milletimizin rızasını kazanmaya çalıştım. Umarım bu çalışmalarımız milletimizin gönlünde karşılık bulmuştur.

 

 

“İSTİŞARELER SONUCUNDA”

Yapılan istişareler sonucunda yeni başkanla devam etme kararı uygun görülmesi neticesinde, bağlı olmuş olduğum Karamürsel Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığı görevlerimden ayrılıyorum. Geride bıraktığımız süre içerisinde birlikte çalıştığımız tüm Başkanlar ve yöneticilerine, değerli Milletvekillerimize, kıymetli istişare kurulu üyelerimize, mahallelerimizde değerli mahalle başkanlarımıza, şehrimizin geleceği için mesai yaptığımız değerli meclis üyelerimize ve gece gündüz tüm zamanını bu teşkilata harcayan kıymetli kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum."

İstifaların ardından aynı gün içerisinde AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir sosyal medya hesabından Gebze, Kandıra, Gölcük, Dilovası, Derince, Darıca, Çayırova ve Başiskele ilçeleri Kadın Kolları başkanlarını açıkladı.

İşte sekiz ilçenin belirlenen AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanları:

BAŞİSKELE

 

 

ÇAYIROVA

 

 

DARICA

 

 

DERİNCE

 

 

DİLOVASI

 

 

GEBZE

 

 

GÖLCÜK

 

 

KANDIRA

 

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
27 Kasım 2020 Cuma
İmsak
06:05
Güneş
07:32
Öğle
12:49
İkindi
15:31
Akşam
17:56
Yatsı
19:17