22 Ocak 2021 Cuma 14:58:31

Korukır, Serik Belediyespor’dan ayrıldı

Serik Belediyespor’un Kocaeli’li teknik adamı Engin Korukır ile yollarını ayırdı. Korukır ayrılık hakkında açıklamasında sponsor firma ile fikir ayrılığı yaşadığını belirtti

Korukır, Serik Belediyespor’dan ayrıldı
Paylaş

 

“YÖNETİM KURULUMUZLA ALAKASI YOK”

Engin Korukır kendi sosyal medya hesabından yayınladığı istifa açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Değerli dostlarım, Antalya’mızın güzel beldesi Serik Belediyespor’dan zorunlu sebeplerden dolayı ayrılmış bulunmaktayım. Bu ayrılığın yönetim kurulumuzla hiç bir alakası yoktur. Yönetim kurulumuzla, başkanımızla, çok düzgün ve samimi bir dostluğumuz vardır. Dostluğumuz bir ömür boyu böyle devam edecektir.

“SPONSOR FİRMA İLE GÖRÜŞ AYRILIĞI YAŞADIM”

Ayrılış sebebim kendimden kaynaklanan sponsor firma ile görüş ayrılığıdır, yaklaşık bir yıldır hizmet ettiğimiz bu güzel ve temiz kulüp her zaman kalbimizde ayrı bir yerde olacaktır. Çalıştığımız süre içersinde her zaman desteğini bizlere sunan değerli belediye başkanımız Enver Aputkan’a sonsuz teşekkür ediyorum. Değerli kulüp başkanımıza, tüm yöneticilerimize, spor müdürümüz Ali İşlek Bey’e saygılarımı iletiyorum, iyi ki sizleri tanımışım. Benim için çok önemli olan emekçi personelimize teşekkür ediyorum. Canım evlatlarım, aslan yürekli futbolcularıma cani gönülden başarılar diliyorum. Ne mutlu bana böyle güzel ailede bulundum. Saygılarımla.”

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
22 Ocak 2021 Cuma
İmsak
06:43
Güneş
08:12
Öğle
13:17
İkindi
15:49
Akşam
18:12
Yatsı
19:35