02 Mart 2021 Salı 17:29:04

Karabacak: Sizlere büyük görev düşüyor

Karabacak: Sizlere büyük görev düşüyor
Paylaş

Dernek başkanlarıyla bir araya gelen Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “Ülkemizin zorlu bir süreçten geçtiği bu dönemde toplumumuzun örnek aldığı insanlar olarak özellikle sizlere büyük görevler düşüyor” dedi

 

DARICA Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, ‘Yerel Buluşmalar’ adı altında düzenlenen toplantılara bir yenisini ekleyerek, dernek başkanları ile bir araya geldi. Darıca Belediyesi Teras Cafe Restaurant’ta düzenlenen programa Başkan Karabacak’ın yanı sıra AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Ramazanoğlu, Darıca Belediyesi Başkan Yardımcısı Metin Söylemez ve ilçede faaliyet gösteren derneklerin başkanları katıldılar.
ÖRNEK BİRLİKTELİK
Programa katılımlarından dolayı dernek başkanlarına teşekkür eden Başkan Karabacak, “İlçemizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarıyla zaman bir araya gelerek hem ülke gündemini değerlendiriyoruz, hem de ilçemizde devam eden çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaparak, sivil toplum kuruluşlarının da görüş ve düşüncelerini alıyoruz. Bu akşamda başta Şehirler ve Kültürler Kaynaşması olmak üzere ilçemizde birçok önemli projeyi birlikte hayata geçirdiğimiz siz değerli denek başkanlarımızla bir aradayız.
KAPALI PAZAR YAPILACAK
Ülkemizin zorlu bir süreçten geçtiği bu dönemde toplumumuzun örnek aldığı insanlar olarak özellikle sizlere büyük görevler düşüyor. Birlik ve beraberlik anlamında ilçemizde sergilenen güzel tablonun devamını temenni ediyorum. Ülke olarak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemlerdeyiz. Belediye olarak her alanda çalışmalarımız devam ediyor. Başta ihalesini gerçekleştirdiğimiz kapalı pazar alanı projesi olmak üzere yeni projelerle halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
02 Mart 2021 Salı
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı