03 Mart 2021 Çarşamba 04:32:10

Dilaver ve Bahri takıma döndü

Kocaelispor'da sezonun üçüncü haftasında kadro dışı bıraktığı Dilaver Güçlü ve Bahri Can Avcı'ya af çıktı. İki futbolcuda bugünki Antalya kampına katılacak

Dilaver ve Bahri takıma döndü
Paylaş

AFFEDİLDİLER

Kocaelispor'da sezonun henüz üçüncü haftasında kadro dışı bırakılan orta saha oyuncuları Dilaver Güçlü ve Bahri Can Avcı'ya af yolu çıktı. Yeşil-Siyahlı yönetim erteleme maçlarıyla birlikte sezonun ilk yarısının sona ermesi sonrası Teknik Direktör Erhan Altın ile yollarını ayırmıştı. Sonrasında Mustafa Reşit Akçay ile anlaşan yönetim ikinci hamlesinde kadro dışı olan Dilaver Güçlü ve Bahri Can Avcı'yı affetti.

 

KAMPA KATILDILAR

Dilaver Güçlü ve Bahri Can Avcı'ya af çıkması sonrası ilk olarak Dilaver Güçlü, Körfez bulunan Brunga Tesisleri'ne geldi. Bir hayli moralli olduğu gözlenen tecrübeli futbolcu Yeşil-Siyahlı ekiple kampla birlikte çalışmalara başlaması bekleniyor. Ayrıca Dilaver Güçlü gibi Bahri Can Avcı'da Antalya'ya giderek bugün başlayan kampta yer alacak.

 

GÜÇLÜ TEŞEKKÜR ETTİ

U-19 takımıyla çalışan Dilaver Güçlü affedilmesi sonrası kısa bir teşekkür açıklaması yayınladı. Dilaver Güçlü açıklamasında; "Bu zorlu süreçte arkamda duran, bana inanan kardeşlerime ve ablilerime çok çok teşekkür ediyorum. 20 Ocak Çarşamba günü Antalya kampına katılacağım. Tabi ki beni aralarına aldıkları için altyapı hocalarıma da çok teşekkür ederim" dedi.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
03 Mart 2021 Çarşamba
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı