03 Mart 2021 Çarşamba 04:50:31

Akçay: Çok çalışacağız

Kocaelispor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay, “Çok çalışarak Kocaelispor’un başarılı olması için buraya geldim. Büyük bir özveriyle Kocaelispor’u layık olduğu yere getirmek istiyoruz”dedi

Akçay: Çok çalışacağız
Paylaş

BURAYA LAYIK OLMAK İSTİYORUM

Tecrübeli Teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay, “Mazisi başarılarla dolu bir camiaya hizmet edeceği için mutlu mutluyum. Başkanımızın bahsettiği duygular bize daha fazla sorumluluk yüklüyor. Bunları duymak, bir teknik adam olarak bizleri çok mutlu ediyor. Önemli olan başkanımızın ve Kocaelispor camiasının teveccühüne ve takdirine layık olmayı başarabilmek, bizim önceliğimiz budur.

 

BİZİM SORUMLULUĞUMUZ ARTIYOR

Takımına kalple, duyguyla bağlı bir camia, dolayısıyla bizim de sorumluluğumuz artıyor. Başarabilir miyiz? Onu Allah bilir ama biz bu yolda, bu uğurda elimizden gelenin en iyisini yapmak için büyük bir uğraş vereceğiz. Saf ve temiz bir kalple uğraşacağız. Birikim ve bilgilerimizi paylaşacağız, hep birlikte sabırla hedefe ulaşacağız. Biz işimizi gayretle yaptıkça, rabbimin yardımıyla da her şey hepimiz için hayırlı olur. İnşallah iyi günleri göreceğiz.

 

NOKTA TRANSFERLER YAPACAĞIZ

Takımımızın çok fazla sorunu olduğunu düşünmüyorum. Bazı bölgelere nokta transferler elbet yapacağız ama çok sayıda futbolcu takıma almayı düşünmüyoruz. İzleme komitesinde bu illerle görevli arkadaşlarla görüşüyoruz. Oyuncuların hem performans hem de aidiyet duygusu ile ilgili de çalışmalar yapacağız. Kampın ardından yönetimimizle tekrardan bir araya gelerek Takımın son durumu hakkında görüşlerimizi bildireceğiz” İfadelerini kullandı.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
03 Mart 2021 Çarşamba
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı