03 Mart 2021 Çarşamba 05:38:52

Bebeğini öldüren anne adliyeye sevk edildi!

Kocaeli İzmit ilçesinde meydana gelen korkunç olayda, yeni doğum yapan M.T isimli kadın, dünyaya yeni gelen erkek bebeğini bıçaklayarak öldürdü. Olay sonrası kanaması olduğu için bir gün hastanede kalan M.T, tamamlanan işlemleri sonrası Kocaeli Adliyesine sevk edildi.

Bebeğini öldüren anne adliyeye sevk edildi!
Paylaş

 

Abbas ÇAKAR - İzmit İlçesi Yenişehir Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzeri Kalemci oğlu sokakta ikamet eden H.T,  önceki gün akşam saatlerinde banyoda uzun süre kalan eşini merak ederek kontrol etmek istedi. Kapıya açtığında eşi M.T(28)’nin yarı baygın vaziyette yerde yatar bir halde buldu. Hemen yanı başında ise kanlar içerisinde yeni doğmuş erkek bir bebek olduğunu fark etti.  Ne yapacağını şaşıran H.T hemen 112 ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine kısa sürede gelen ekiplerin yapmış olduğu kontrollerde,  boğazından ve bacaklarından bıçaklanan yeni doğmuş erkek bebeğin öldüğü tespit edilirken, kanaması olan kadın ise tedavisi için Özel bir hastaneye götürüldü.

 

SORULARI CEVAPSIZ BIRAKTI

Olay sonrası M.T isimli kadının aşçı olarak çalıştığı öğrenilen eşi H.T(34) gözaltına alındı. Alınan ifadesi sonrası ise serbest bırakıldı.  H.T’nin iddialara göre eşinin hamile olduğundan hiç haberi olmadığını ileri sürdüğü öğrenilirken, hastanede tedavisi tamamlanan ve sabah saatlerinde Kocaeli İl Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen 3 çocuk annesi M.T, adli işlemlerinin tamamlanması sonrasında Kocaeli Adliyesine sevk edildi.  Adliyeye sevk edilirken kendisine sorulan ‘Bebeğinizi neden öldürdünüz’ sorularını ise cevapsız bıraktı. Öte yandan doğar doğmaz bıçaklanarak öldürülen  erkek bebek ise sabah saatlerinde  Kent Mezarlığında toprağa verildi.

 

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
03 Mart 2021 Çarşamba
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı