02 Mart 2021 Salı 00:53:04

Yıldırım sözünü tuttu, büyük müjdeyi verdi

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, KARBEL Personel A.Ş’de bulunan 184 personeli Hizmet-İş Sendikası ile buluşturdu.

Yıldırım sözünü tuttu, büyük müjdeyi verdi
Paylaş

Karamürsel Belediyesi’nin şirketi olan KARBEL Personel A.Ş de çalışan toplamda 184 personeli Sendikalı yapma çalışmalarının sonuna gelen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım bugün müjdeli haberi personeli ile paylaştı.

Karamürsel Belediyesi Hizmet Binası içerisinde 184 personeli ile bir araya gelen Başkan Yıldırım, sendika çalışmalarında sona gelindiğini ve 2021 yılında alınacak yeni maaşlar ve haklar ile birlikte herkese hayırlı ve uğurlu olması temennileri ile konuşmasına başladı.

Kocaeli Hizmet-İş Sendikası Şube Başkanı İdris Ersoy’un da katıldığı toplantıda, KARBEL A.Ş’ de çalışan personelin yeni haklara sahip olacağını duyuran İsmail Yıldırım, Belediye Norm kadrosunda bulunan personelimiz ile KARBEL Personel A.Ş’de bulunan personelimizin zaman içerisinde aynı haklara ve eşit şartlara sahip olması adına çalışacağını söyledi

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım konuşmasında;  Geçtiğimiz 2020 yılında ve yaşadığımız Pandemi sürecinde Sağlık çalışanlarından sonra isimsiz kahramanlar olarak andığımız tüm Belediye çalışanları ile gurur duyduğunu belirterek, tüm personeline teşekkür etti.

Son olarak konuşmasını tamamlayan Başkan Yıldırım, 2020 Haziran ayından bu yana Kocaeli Hizmet-İş sendikası ile görüştüklerini ve yakın zamanda 184 Personeli için faydalı bir anlaşma imzalayacağını ifade ederek müjdeyi verdi.

 

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
02 Mart 2021 Salı
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı