12 Nisan 2021 Pazartesi 19:39:28

Koskoca vekili pijamayla karşıladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun, AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ve AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral’ı evinde ağırladığı ziyarette, misafirlerini pijamalarıyla karşılaması partililer ve vatandaşlar tarafından dikkat çekti

Koskoca vekili pijamayla karşıladı
Paylaş

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ve AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral,  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu evinde ziyaret etti. Ziyarette dikkat çeken bir detay yer aldı. Eski başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli halkını temsil eden Milletvekili Çakır’ı ve İlçe Başkanı Koral’ı pijamalarıyla karşıladı. 

 

VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERDİ

Bu görüntü vatandaş tarafından saygısızlık olarak değerlendirildi. Öte yandan, Karaosmanoğlu başkanlığı bıraktıktan sonra katıldığı pek çok programda rahat giyim tarzıyla dikkat çekmişti. Ancak Karaosmanoğlu’nun bu hareketi vatandaşlara, ‘Koskoca vekil pijamayla mı karşılanır?’ dedirtti. Ayrıca partililerin de bu görüntüden oldukça rahatsız oldukları ve büyük saygısızlık yapıldığı konuşuluyor.

Yorumlar
  • Aygül A.

    Saygısızlık diz boyu !!

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
12 Nisan 2021 Pazartesi
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı