09 Mayıs 2021 01:00:56

Kocaeli Tabip Odası Başkanı Ardaman açıkladı!

Kocaeli Tabip Odası Başkanı Ömer Ardaman, hastanelere başvuruda belirli bir azalma olduğunu ifade ederken, “Buna bağlı olarak vaka sayılarında da az da olsa düşüş var” dedi

Kocaeli Tabip Odası Başkanı Ardaman açıkladı!
Paylaş

KOCAELİ Tabip Odası Başkanı Ömer Ardaman, Türkiye’deki vaka sayılarındaki düşüşe paralel olarak Kocaeli’de de belirli ölçüde bir düşüş olduğunu ifade ederken, “Bunda test sayısındaki azalmanın da etkisi olsa da, son günlerde hastaneye başvurularda bir azalma olduğunu görüyoruz” dedi. 

 

DAHA ERKEN

Bu düşüşün 17 günlük kısıtlamanın yansıması olmadığını kaydeden Dr. Ömer Ardaman, “Bu kısıtlamanın sonuçlarını önümüzdeki günlerde alacağız. Şu an için çok erken. Ama son kısıtlamadan önce de belirli ölçüde bir sokağa çıkma kısıtlaması vardı zaten” ifadelerini kullandı. 

 

KAPANMA DEĞİL

Öte yandan Ardaman, 17 günlük kısıtlamaya tam kapanma denmemesi gerektiğini kaydederken, “Bizim arzu ettiğimiz kapanma, sadece sağlık, güvenlik ve yiyecek sektörlerinin açık kalmasıydı. Bu kapanmada ise her yer açık, fabrikalar çalışıyor. Dolayısıyla çok iyimser değilim” dedi.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
09 Mayıs 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı