09 Mayıs 2021 01:44:19

Zonguldak'tan hadsiz açıklama

Kocaelispor'un deplasmanda karşılaştığı 2-3 mağlup ettiği Zonguldak Kömürspor kulübü bu durumu kabullenemediği için Kocaelispor'u Gümüşhanespor'a karşı maç satmaması için bir açıklama yayınladı

Zonguldak'tan hadsiz açıklama
Paylaş

 

KOYUN'UN GÜMÜŞHANE'Lİ OLMASINI BAHANE GÖSTERDİLER

"Bugün oynadığımız müsabakadan galip olarak ayrılan dost takım Kocaelispor Kulübü’nü tebrik ediyor, 1. Lig'e yükselme maçlarında başaranlar diliyoruz. Anadolu'nun önemli spor kulüplerinin başında gelen Kocaelispor'un Değerli Başkanları Sayın Engin Koyun'un Gümüşhaneli de olsa, Kocaelispor'un Gümüşhanespor maçına tam kadro çıkacağına ve sezon boyunca gösterdikleri periormansı bu müsabakada da göstereceğine inanıyoruz. Düşme potasında yer alan 6 kentin kaderini belirleyecek bu önemli müsabaka öncesi kulislerde dile getirilen etik dışı söylentilere mahal vermeksizin, Kocaelispor'un tertemiz mazisine kimsenin leke getiremeyeceğini olan inancımız tamdır."

 

"KİMSENİN HAKKINI YEMEYECEĞİZ"

“Bu durumda ligin son haftasında Afyonspor ile oynayacağımız müsabakaya mutlak puan ve puanlar kazanma parolasıyla çıkacağız. Kümede kalma yolunda kimsenin hakkını yemeden, kimseye de hakkımızı yedirmeden mücadelemizi vereceğiz. Sonuç ne olursa olsun şerefimizi, mazimizi, kutsal bildiğimiz emeğe olan saygımızı yitirmeyeceğimizi belirtir, İşçi Milli Takımı sıfatıyla Zonguldakspor camiasının madenci armasına olan bağlılığına mutabık kalarak yolumuza devam edeceğimizi tüm spor kamuoyuna bildiririz. Geçirdiğimiz bu zor günlerde tüm İşçi Milli Takımı sevdalılarını 1991 ruhuyla takımımızın arkasında birlik olmaya ve takımımızı desteklemeye davet ediyoruz” denildi.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
09 Mayıs 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı