14 Haziran 2021 Pazartesi 23:26:56

Fikri Işık bir görünüp bir kayboluyor

Geçtiğimiz günlerde, uzun bir sessizliğin ardından sahalara inen AK Parti Milletvekili Fikri Işık esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 4. kez milletvekili seçilmesinin ardından uzun bir süre sessizliğe bürünen Fikri Işık’ın bu ziyaretlerine devam edip etmeyeceği merak konusu olurken vatandaşlar tarafından ‘Bir görünüp, bir kayboluyor dedirtti’

Fikri Işık bir görünüp bir kayboluyor
Paylaş

Esra KORKUSUZ - AK Parti Kocaeli teşkilatları kurucu il başkanı Nihat Ergün döneminin ardından en disiplinli ve en aktif süreçlerinden birini Fikri Işık döneminde yaşadı. Işık’ın bu dönemde teşkilat üzerinde çok etkili olduğunu herkes gördü. Ergün’ün il başkanlığı döneminde Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısıydı. O dönemden tecrübelerinin ilk basamağındaydı. Ardından İbrahim Karaosmanoğlu’nun il başkanlığında da teşkilattaki görevini sürdürmeye devam etti.

 

İLİMİZDE TARİHE GEÇTİ

Sonrasında il başkanı oldu. Işık daha sonra sırasıyla milletvekilliği, bakanlık ve başbakan yardımcılığı yaptı. Son olarak 24 Haziran genel seçiminde 4’ncü kez milletvekili seçilen ilimizdeki tek siyasetçi olarak tarihe geçti. Bilindiği üzere ilimiz tarihinde bugüne kadar üst üste dört dönem milletvekilliği yapan ikinci bir siyasetçi yok. Ancak Fikri Işık, milletvekili seçilmesinin ardından uzun bir sessizliğe büründü.

 

MERAK EDİLİYOR

Fikri Işık, 4 Haziran tarihinde Vali Seddar Yavuz’u makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu, uzun bir aradan sonra da geçtiğimiz günlerde yeniden sahaya indi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Hasan Ayaz’la birlikte Akmeşe’ye giden Işık, esnaf ziyareti yaptı. Işık, Ayaz ve beraberindekiler esnafların ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Vatandaş tarafından bir görünüp bir kayboluyor dedirten Fikri Işık’ın saha ziyaretlerine devam edip etmeyeceği merak ediliyor.

 

 

 

 

 

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
14 Haziran 2021 Pazartesi
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı