15 Haziran 2021 Salı 01:03:35

Sahte diş doktoru yakayı ele verdi

Körfez’de kendisini diş doktoru olarak tanıtan şüphelinin kaçak muayenehanesine yapılan operasyonda, diş tedavisinde kullanılan malzemeler ele geçirildi

Sahte diş doktoru yakayı ele verdi
Paylaş

KÖRFEZ’DE kendisini diş doktoru olarak tanıttığı öne sürülen şüphelinin kullandığı kaçak muayenehaneye yapılan operasyonda diş tedavisinde kullanılan malzemeler ele geçirildi. Kocaeli Valiliğinden yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığınca, kendisini diş doktoru olarak tanıtan kişinin, Suriye uyruklu kişileri ücret karşılığı muayene ettiğinin belirlendiği kaydedildi.

 

ÇOK SAYIDA TIBBI MALZEME

Diş tedavisi yapan ve ilaç satan A.J. isimli şüphelinin Körfez Kuzey Mahallesi'nde muayenehane olarak kullandığı iş yerine operasyon düzenlendiği aktarılan açıklamada, aramada, diş tedavi ünite koltuğu, 39 cerrahi malzeme, 42 tıbbi ilaç, 27 ölçü kalıbı, 17 yapımı tamamlanmış diş kalıbı, diş yapımında kullanılan fırın, hassas diş ölçüm aleti, 12 diş uyuşturma solüsyonu, kompresör, diş uyuşturmada kullanılan 19 şırınga ve çok sayıda numune, alçılar ve diş yapımında kullanılan muhtelif malzemeler ele geçirildiği belirtildi. Açıklamada, olayla ilgili şüpheli hakkında adli tahkikatın başlatıldığı bildirildi.

 

 

 

 

 

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
15 Haziran 2021 Salı
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı