29 Temmuz 2021 Perşembe 22:42:41

Ulaşlı’da hizmet binası sahipsiz kaldı

Gölcük’e bağlı Ulaşlı beldesinde uzun yıllar önce inşa edilen, bölge insanının sosyal ihtiyaçlarını karşılayan hizmet binası bakımsızlıktan dökülüyor.

Ulaşlı’da hizmet binası sahipsiz kaldı
Paylaş

 

Hizmet binasının alt katlarında dükkanlar, orta katlarında zamanında sağlık ocağı, ofisler ve şimdide GÖLMEK mesleki kursları ve üst katında Düğün salonu mevcut. Ulaşlılı genç kızlar kına, nişan ve nikah gibi cemiyetler için uzun yıllar hizmet veren düğün salonunun bakımsızlık yüzünden tercih edilemeyecek durumda olduğuna yakınıyor.

 

 

SEZER İLGİLENMİYOR

Özellikle Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer'in başkan seçildiği günden bugüne hizmet binasına hiçbir bakım işi yapmaması eleştiri konusu oldu.

 

Ulaşlı'da yaz Kur'an kurslarına gelen gençlerin başka bir sorunu da caminin yanındaki tuvaletlerin bakımsızlığı oldu. Salgın dönemlerinde hijyen çalışmalarında hassasiyetlerin olduğu bir dönemde kursa gelen çocukların yoğun kullandığı camii tuvaletlerin belediye temizlik ekiplerince düzenli temizlenmediği yönünde ciddi şikayetler var.

 

Gölcük belediyesinin batısındaki en son mahallesi olan Ulaşlı'nın hizmetlerde geri plana atılması Ulaşlı halkını derinden üzüyor. Ulaşlı gençleri Gölcük Belediye Başkanlarını hizmete davet ediyor.

 

 

 

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
29 Temmuz 2021 Perşembe
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı