23 Ekim 2021 Cumartesi 11:58:45

Şehir Hastanesi 2022 ilk çeyreği!

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Şehir Hastanesi’nde binanın teslimi yılsonunda olsa bile teçhizatların kurulumu ve 400 kişilik sağlık ordusunun gönderilmesinin 2022’inin ilk çeyreğini bulacağını belirtirken, “O dönem de açılış olur” dedi

Şehir Hastanesi 2022 ilk çeyreği!
Paylaş

 

 

GURUR VERİYOR

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Şehir Hastanesi ile ilgili gazetemize bir değerlendirmede bulundu. 1200 yataklı hastanenin o bölgeden geçen herkese gurur verdiğini ifade eden Ellibeş, “İnsan en kutsal varlıktır. Ve Şehir Hastanesi, sağlıkta geldiğimiz üst düzey noktayı anlatması açısından çok önemlidir. Bu yatırımın önemini tüm halkımızın gördüğünü düşünüyorum” diye konuştu.   

 

YILSONUNDA TESLİM

HASTANE için yılsonu hedefinin konduğunu ifade eden Ellibeş, “Tabii ki bu tarih teslim tarihi. Şu ana kadar şirket bu tarihin değişmesi için bir talepte bulunmadı. Ben yılsonu ya da yılbaşında hastanenin tamamlanacağını düşünüyorum. Tabii ki teçhizatların kurulması, sağlıkçıların gönderilmesi gibi bir süreç de var. Bu sebeple hastanenin 2022’nin ilk çeyreğinde açılacağın düşünüyorum” dedi.

 

HASTANELER KAPANMAYACAK

KOCAELİ Şehir Hastanesi’nin açılması ile birlikte bazı hastanelerin kapanacağı iddialarının doğru olmadığını kaydeden Ellibeş, “Tüm sağlık kuruluşları sağlık kuruluşu olmaya devam edecek. Tabii ki bazı hastanelerle alakalı değişiklikler yapılabilir. Biri palyatif bakım merkezi bir başkası diş hastanesi olabilir. Bununla alakalı görüşmeler devam ediyor. Halkımız memnun olacaktır” diye konuştu.

Kocaeli İçin Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
23 Ekim 2021 Cumartesi
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı